vinnē 370 miljonus dolāru

marts 9, 2007

Viens no diviem laimīgās biļetes īpašniekiem grandiozajā Mega Millions loterijā ar rekordlielu balvu fondu – 390 miljoni dolāru, izrādījās kravas mašīnas šoferis no kādas nelielas Amerikas pilsētas Rokifeisas, Džordžijas štatā. Laimīgais, 52 gadus vecais Eds Neibors iegādājās laimīgo biļeti darba laikā, braucot cauri Daltonai. Kad viņš piestājis pie viena no vietējiem veikaliem, lai iedzertu tasi kafijas, viņam radās vēlme pamēģināt veiksmi populārajā loterijā.loterija_mega_millions.jpg
Iegādātās biļetes vērtība tagad sastāda 195 miljonus dolāru. Bet tā kā Neibors nolēma izņemt visu laimesta summu uzreiz, pēc komerctiesību likuma, skaidrā naudā viņam vairs pienācās tikai daļa laimesta – 116,5 miljoni dolāru. Un pēc federālā nodokļa apmaksas 25% apmērā, Eda Neibora laimests sastādīja vairs tikai 87 miljonus dolāru. Viņš jau paziņojis, ka viņa pirmais pirkums būs veltīts meitai. Eds meitai nopirks māju, jo jau vairākus gadus viņai nācās dzīvot treilerī. Bez tam, viņš stāsta, ka vēl vismaz divas dienas viņš turpinās strādāt, kā tālbraucējs.

Otras laimīgās biļetes īpašnieks no Ņūdžersijas, iegādājies to kādā vīna veikaliņā, bet vēl joprojām nav pieteicies laimestam. Dažas dienas pirms laimīgo skaitļu izlozes loterijas Mega Millions balvu fonds sastādīja 370 miljonus dolāru, bet pēc lielās ažiotāžas, kad veikalos sāka veidoties rindas pēc loterijas biļetēm, fonds palielinājās vēl par 20 miljoniem. Atgādinām, ka iespēja iegādāties laimīgo biļeti bija 1 no 176 miljoniem.

2006. gadā šīs pašas loterijas balvu fondu 180 miljonus dolāru savā starpā dalīja astoņi Nebraskas gaļas kombināta darbinieki, toreiz katrs no viņiem pēc visu nodokļu nomaksāšanas ieguva 15,5 miljonus dolāru.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: