Ar mīlestību no Skype

marts 10, 2007

Skype un Kazaa izveidotāji vakar snieguši precīzāku paziņojumu par viņu izloloto jauno servisu, kas sniegs ērtāku iespēju skatīties TV caur internetu.o_ar_miilestiibu_no_skype.jpgPirmkārt jau ir apstiprināts produkta nosaukums, kas tika uzsākts 2006. gada oktobrī un decembrī tika palaists testēšanā. Iepriekš tas bija zināms kā Venice Project – tagad šis projekts tautās aizies ar „Joost” nosaukumu.
Janus Frīss (Janus Friis) un Niklass Zenstorms (Niklas Zennstorm), kas ir plašāk zināmi kā Kazaa failapmaiņas un Skype ziņojumapmaiņas un IP telefonijas radītāji, saka, ka „tas ir jauns TV skatīšanās veids”, jo programma pati meklē internetā pieejamās televīzijas un videoklipus, kas varētu interesēt patērētāju. Radītāji uzskata, ka viņi ir apvienojuši labākās interneta un televīzijas iespējas, tajā pat laikā to visu padarot legālu un pavisam godīgu.
Joost vadītājs Fredriks de Vāls (Fredrik de Wahl) papildina izstrādātājus: „Cilvēki meklē veidus kā paaugstināt TV kanālu izvēli un programmu pielāgojamību, tajā pat laikā industrija aizvien cītīgāk apkaro pirātismu.” Pēc Frīsa un Zenstorma vārdiem, šī programma ir mainījusi uzskatus cilvēkiem, kas interesējas par interneta televīzijām. Daži testētāji šo programmu pat nosaukuši par jauno YouTube.
Tiesa, pie programmas vēl ir jāstrādā ļoti daudz un nav zināms kad tā varētu nonākt masu lietošanai.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: