Bejonsa – visiekārojamākā sieviete

marts 10, 2007

Dziedātāja un mūzikla “Dreamgirls” zvaigzne Bejonsa šogad nosaukta par “visiekārojamāko sievieti” gadskārtējā populārās interneta lapas “AskMen.com” trešdien publicētajā lasītāju aptaujā.

Bejonsa Noulza, kas pagājušajā gadā ierindojās tikai 50.vietā, šogad pakāpusies uz augstākā pakāpiena “AskMen.com” “sapņu draudzeņu” sarakstā, ko veido tās lasītāji, kuri pārsvarā ir 18 līdz 34 gadus veci vīrieši.

Bejonsa sākumā popularitāti ieguva kā R&B grupas “Destiny’s Child” dalībniece, vēlāk uzsāka solo karjeru, bet šogad saņēma “Zelta globusa” nomināciju par galveno lomu Brodvejas mūzikla “Dreamgirls” ekranizācijā. Filma šogad nominēta astoņiem “Oskariem”.

Holivudas aktrise Skārleta Johansone šogad aptaujā ieņēmusi otro vietu, savukārt trešā palikusi pagājušā gada uzvarētāja aktrise Džesika Alba.

“AskMen.com” lasītāji šogad iesūtījuši 8,5 miljonus interneta balsojumu, kas šajā 2001.gadā uzsāktajā aptaujā ir rekords. Pēc datiem, kurus publicējusi interneta lappuse “Score MediaMetrix.com”, kas mēra interneta plūsmas noslogotību, “AskMen” ir vislielākā interneta auditorija “vīriešu dzīves stila” interneta lapu konkurencē.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: