Britnija Spīrsa pametusi rehabilitācijas klīniku

marts 10, 2007

Amerikāņu dziedātāja Britnija Spīrsa pametusi rehabilitācijas klīniku “Promises” dienu pēc tam, kad tajā iestājusies, vēsta žurnāls “People”. “Tas ir pret ārstu ieteikumiem,” žurnālam pastāstīja kāda labi informēta persona. “Ja viņa atgriezīsies ārstēties, klīnikai nāksies izvērtēt situāciju. Dažreiz cilvēki atgriežas, taču tas neizskatās labi.”

Izrakstījusies no klīnikas, Spīrsa trešdien ieradusies “Bel-Air Hotel”. Kad žurnāls “People” viņai uzdevis jautājumu, kā viņai klājas, viņa atbildējusi: “Lieliski. Viss ir kārtībā.”

“Promises” nav slēgta klīnika, tā ka pacienti, ja vēlas, var pamest ārstniecības programmu.

Spīrsa pametusi ārstniecības iestādi, jo paparaci to esot pārvērtuši “par mediju cirku”, “People” sacīja kāda cita dziedātājai tuvu stāvoša persona. “Viņa jūk prātā, bet viņi joprojām neliek viņu mierā pat rehabilitācijas klīnikā.”

Spīrsa otrdien iestājās rehabilitācijas klīnikā, izraisot jaunas paparaci medības tikai dažas dienas pēc savu matu nodzīšanas. Spīrsas izraudzītā rehabilitācijas klīnika netika izpausta, bet paparaci helikopteros apsēduši ekskluzīvu ārstniecības centru Malibu, kur, kā tiek uzskatīts, apmetusies dziedātāja. Popzvaigznes pārstāvji otrdien izplatīja paziņojumu, apstiprinot, ka Spīrsa iestājusies klīnikā un lūdzot mediju pārstāvjus likt mierā dziedātāju un viņas tuviniekus.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: