Igaunijā trusis izglābj ģimeni no ugunsgrēka

marts 10, 2007

Kāds nemierīgs trusis naktī no trešdienas uz ceturtdienu izglābis dzīvību trim bērniem un diviem pieaugušajiem. Izceļoties naktī ugunsgrēkam, viņš pamodinājis ģimeni un cilvēki laikus paspējuši pamest degošo māju, izlecot sniegā no otrā stāva, raksta “SL Õhtuleht”.

“Ja mans desmit gadus vecais brālis nebūtu pamodies, tad būtu viss…” nopūšas Monika. Pati viņa tajā naktī bijusi Tallinā ar savu jaunāko bērnu, bet pārējie ģimenes locekļi, kā arī viņas desmit gadus vecais brālis nakšņojuši pie viņas mātes.

Monikas piecus un septiņus gadus vecie dēli, kā arī sievietes vīrs un māte naktī gulējuši, kad pamodušies no truša radītā trokšņa.

“Puika pamodās nakts vidū, dzirdot, ka trusis kaut ko ļoti ļoti skrubina. Viņš pamodināja vecmāmiņu, un tad izdzirdēja kliedzienus “Degam! “,” stāsta Monika.

Koridors jau bijis vienās liesmās, un ģimenei māju nācies pamest pa logu. Sievietes māte izsitusi logu un izmetusi pa to pusapģērbtos bērnus. Krītot no aptuveni trīs metru augstuma, laimīgā kārtā neviens nav cietis. Trusis diemžēl ugunsgrēku nav pārdzīvojis.

Ģimenei no degošās mājas, kurā dzīvoja vairākas ģimenes, neizdevās izglābt nevienu no savām mantām.

Sievietei ir aizdomas, ka māja ir tikusi aizdedzināta, jo viņas bijušais draugs viņai agrāk izteicis draudus aizdedzināt māju un garāžu.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: