Krovs padzen karsējmeitenes no regbija spēles

marts 10, 2007

“Oskaru” ieguvušais austrāliešu aktieris Rasels Krovs aizliedzis karsējmeitenēm parādīties viņa regbija komandas laukumā, jo tās, pēc aktiera vārdiem, liekot skatītājiem justies neērti.

Krovs, kuram pieder “South Sydney Rabbitohs” komanda, skatītāju saukļu atbalstīšanai ir nomainījis trūcīgi ģērbtās meitenes pret sitamo instrumentu grupu.

“Mēs uzskatām, ka viņas daudziem cilvēkiem lika justies neērti. Mēs caurskatījām spēles laiku un gribējām kļūt mūsdienīgāki un vērst uzmanību uz sportu,” Holivudā populārais aktieris stāstīja laikrakstam “Sydney Daily Telegraph”. “Mēs esam runājuši ar daudziem cilvēkiem, un visiem tas šķiet progresīvi.”

Filmas “The Gladiator” (“Gladiators”) zvaigzne, kurš ieguva sliktu slavu par telefona mētāšanu dusmu lēkmes laikā, sacīja, ka gribējis iedrošināt arī sievietes skatīties aizraujošo sporta spēli.

“Pozitīvās atsauksmes, kuras mēs gūstam sevišķi no sievietēm, ieskaitot manu sievu, kad viņas izdzirdēja par šo lietu, viņām ļauj vieglāk aiziet uz spēli un vienkārši izbaudīt pašu sportu,” viņš sacīja.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: