Nīderlandes pilsētas mērs iesaka karavīriem uz ārvalstīm sūtīt līdzi prostitūtas

marts 10, 2007

Nīderlandes pilsētas Almeres mērs samulsinājusi valsti, ierosinot ideju Nīderlandes karavīriem līdzi uz ārvalstu misijām nosūtīt prostitūtas. “Armijai ir jāapdomā veidi, kā ļaut saviem karavīriem nolaist tvaiku,” Nīderlandes televīzijai paziņoja Almeres pilsētas vadītāja un valdošās liberālās partijas VVD locekle Annemarija Joritsma.

“Reiz tika izteikta ideja, ka karavīrus misijās būtu jāpavada dažām prostitūtām. Es domāju, ka tā ir lieta, par kuru mums ir jārunā,” viņa sacīja, piebilstot, ka prostitūtas karavīrus atturētu no vietējām sievietēm.

Viņas izteikumi ir izraisījuši dalītu reakciju Nīderlandē, kura ir pazīstama ar saviem liberālajiem prostitūcijas likumiem.

“Es nedomāju, ka mana sieva to uzskatītu par labu ideju,” avīzei “Volkskrant” sacīja militārā dienesta arodbiedrības preses pārstāvis Vims van den Burgs.

“Es tajā kaut ko saskatu, lai arī tā ir ļoti dīvaina ideja,” savukārt izteicās seksa industrijas organizācijas VER pārstāvis Andrē van Dorsts.

Šobrīd ārvalstīs dien vairāk nekā 2000 nīderlandiešu karavīru, lielākoties Afganistānā NATO miera uzturēšanas spēkos, kā arī Bosnijā.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: