Nopērc Britnijas matus!

marts 10, 2007

Interneta izsoļu lapā “eBay” pārdošanā parādījušies mati, kas esot nogriezti no amerikāņu popzvaigznes Britnijas Spīrsas galvas, ziņo “Dotmusic”.

Vairāki pārdevēji “eBay” piedāvājuši ne tikai nocirptos matus, bet arī dzirkles, kas, kā viņi apgalvo, to izdarījušas.

Spīrsa esot izmantojusi elektrisko skūšanās mašīnu un matus sev noskuvusi pati Losandželosas ziemeļu rajona Sanfernando ielejas frizieru salonā piektdien vakarā.

Kāds pārdevējs sacīja, ka savācis matus kopā ar salona īpašnieci un piedāvājis tos pārdot kopā ar enerģijas dzēriena bundžu, no kuras dziedātāja, domājams, dzērusi.

Kā jau ziņojām, Spīrsa piektdien vakarā noskuvusi matus. Popzvaigzne ar gludi skūtu galvu piektdien vakarā negaidīti ieradusies tetovēšanas salonā “Body and Soul” Šērmanouksā, lai iegūtu sev jaunu tetovējumu. Kā stāstīja salona pārstāvji, dziedātājai plaukstas locītavas apvidū uztetovētas sarkanas lūpas. Tetovēšanas salonu nekavējoties aplenca paparaci un skatītāju pūļi, liekot salona īpašniekiem to slēgt. Paparaci uzņemtajās fotogrāfijās un videoierakstos skaidri redzama Spīrsa ar kaili noskūtu galvu.

ASV mediji arī ziņo, ka Spīrsa šonedēļ iestājusies rehabilitācijas centrā Antigvā, taču dienu vēlāk jau to pametusi un atgriezusies Floridā.

Spīrsa kopš pašķiršanās no sava vīra Kevina Federleina visai vētraini atgriezusies izklaides dzīvē. Pati dziedātāja gan savas izklaides aizstāv, norādot, ka viņa ir to pelnījusi pēc diviem mājās ar bērniem pavadītiem gadiem.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: