Pēc 27 fiktīvām laulībām sieviete nokļūst cietumā

marts 10, 2007

Kādai Ņujorkas iedzīvotājai draud sešu mēnešu cietumsods, jo viņa naudas dēļ fiktīvi apprecējusies 27 reizes.

Sagaidāms, ka pēc apsūdzības un aizstāvības vienošanās 40 gadus vecajai Dezirī Kortesai tiks piespiests sešus mēnešus ilgs cietumsods.

Manhetenas Augstākajā tiesā Kortesa atzinās, ka 2000.gadā nepatiesi ar zvērestu apliecinājusi rakstveida liecību laulības apliecībai par to, ka nekad iepriekš nav bijusi precējusies.

Viņas kāzās 2000.gada 28.janvārī Kortesa apprecēja 37 gadus veco indiešu imigrantu Čītanu Gordhandasu Bimdžiani, ziņo “Newsday”.

Taču laikā no 1984. līdz 2002.gadam Kortesa bija slēgusi laulības ar vīriešiem no Dominikanas Republikas, Ekvadoras, Kolumbijas, Meksikas, Peru un Pakistānas.

Fiktīvās laulības deva iespēju viņas vīriem saņemt zaļās kartes, kā arī citas priekšrocības. Tiesā Kortesa atzina savu vainu vienā apsūdzības punktā par viltota dokumenta iesniegšanu.

Kortesa “šādā veidā precējās, kad vien viņai bija nepieciešama nauda, un reizēm viņa precējās reizi vai pat divas reizes mēnesī,” apgabala prokurora vietnieks Luiss O’Nīls paziņoja tiesas dokumentos. “Tas ir it kā viņa ierēdņa kantorī rīkotos kā personīgajā bankā, noslēdzot laulības tā vietā, lai ņemtu aizņēmumus, kad tas nepieciešams.”

Tiesnesis Mikijs Šērers brīdināja Kortesu, lai viņa gatavojas sešu mēnešu cietumsodam pēc oficiālā sprieduma pasludināšanas 7.janvārī. Ja viņa tiesā tiktu atzīta par vainīgu, viņai pienāktos cietumsods līdz pat četriem gadiem.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: