Pļāpīgs papagailis atklāj vīrietim viņa draudzenes slepeno dēku

marts 10, 2007

Runājošs papagailis izpļāpājies savam īpašniekam par viņa draudzenes slepeno mīlas dēku, vēsta “Times”.

Brits Kriss Teilors brīnījies, kāpēc viņa uzticamais Āfrikas pelēkais papagailis Zigijs saucis Garija vārdu katru reizi, kad zvanījis telefons, bet, dzirdot vārdu Garijs pa televizoru, viņš atdarinājis skūpstīšanas skaņas.

Patiesība nākusi gaismā, kad kādā romantiskā vakarā 30 gadus vecais programmētājs no Līdsas mīlinājies ar savu draudzeni Sjūziju Kolinsu.

“Es tevi mīlu, Garij,” izpļāpājies Zigijs.

Turklāt papagailis, kurš var ļoti labi atdarināt pa televizoru un radio dzirdētās skaņas, izteicis liktenīgos vārdus Kolinsas balsī.

Izrādījās, ka, sēžot būrī Teilora dzīvojamās istabas stūrī, Zigijs bija liecinieks 25 gadus vecās Kolinsas vairākus mēnešus ilgajai slepenajai mīlas dēkai ar puisi vārdā Garijs.

Kolinsa to nevarējusi noliegt, jo katru reizi, kad zvanījis viņas mobilais telefons, Zigijs perfekti imitējis viņas balsi: “Sveiks, Garij!”

Līdz ar to pāra attiecības beigušās un informācijas dienesta darbiniece jau tajā pašā vakarā bijusi spiesta kravāt somas un aiziet no mājas, kurā gadu bija dzīvojusi kopā ar Teiloru un papagaili.

Diemžēl Teiloram nācies šķirties arī no Zigija, jo tas turpinājis nemitīgi atkārtot nīstā Garija vārdu viņa bijušās draudzenes balsī.

“Man nebija žēl šķirties no Sjūzijas pēc tā, ko viņa izdarīja, bet šķiršanās no Zigija patiešām salauza manu sirdi,” viņš atzina.

“Kriss būtu pirmais, kurš atzītu, ka mums bija problēmas. Viņš pavadīja vairāk laika, runājoties ar savu putnu, nekā ar mani. Es nevarēju ciest Zigiju, un tagad šķiet, ka tas bija abpusēji,” izteicās Sjūzija.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: