Putins apskauž Izraēlas prezidentu par viņa “seksuālajiem panākumiem”

marts 10, 2007

Krievijas prezidents Vladimirs Putins paudis apbrīnu par 60 gadus vecā Izraēlas prezidenta Mošes Kacava spējām “izvarot desmit sievietes”, raksta Krievijas laikraksts “Kommersant”.

“Viņš izrādījies spēcīgs vīrs, izvarojis desmit sievietes! Es neko tādu no viņa negaidīju. Viņš ir mūs visus pārsteidzis, es viņu apskaužu!” laikraksts citē Putina sacīto sarunā ar Izraēlas premjerministru Ehudu Olmertu, kurš šonedēļ apmeklēja Maskavu.

Kā ziņo notikuma aculiecinieki, Putina izteikumi krietni samulsinājuši Izraēlas delegāciju.

“Kommersant” raksta autors prominentais politiskais reportieris Andrejs Koļesņikovs sacīja, ka lielākā daļa žurnālistu jau bija pametuši tikšanās telpu un Putins acīmredzot domāja, ka mikrofoni jau izslēgti, kad atbildēja uz Olmerta komplimentu, ka viņš izskatās labā formā.

“Tas bija viens no tiem momentiem, kad tu nespēj noticēt savām ausīm,” piebilda Koļesņikovs.

Kā jau ziņots, Izraēlas prezidentam Mošem Kacavam draud apsūdzības viņa administrācijā strādājošo sieviešu izvarošanā un aizskaršanā, paziņoja Izraēlas policija.

Kacavs jebkādas apsūdzības ir noraidījis un apgalvo, ka viņš ir “publiskas linčošanas bez tiesas un izmeklēšanas upuris”.

“Par vairākiem incidentiem, kuros iesaistītas vairākas viņa pakļautībā strādājošas sievietes, ir pietiekami pierādījumi, ka prezidents pastrādājis seksuālus noziegumus – izvarošanu, piespiedu seksuālus aktus, seksuālus aktus bez piekrišanas un seksuālu uzmākšanos,” teikts Izraēlas Tieslietu ministrijas un nacionālās policijas kopīgā paziņojumā.

Kacavs arī tiek turēts aizdomās par “likumu pārkāpšanu, kas aizliedz prezidentam veikt noklausīšanos”.

Izraēlas policija gandrīz divus mēnešus ilgušajā izmeklēšanā pārbaudīja vismaz desmit Kacava bijušo darbinieču apsūdzības par seksuālu uzmākšanos viņa prezidentūras un lauksaimniecības ministra pilnvaru laikā.

Paredzams, ka Izraēlas ģenerālprokurors Menahems Mazuzs pēc iepazīšanās ar apsūdzībām tuvākajās nedēļās izlems, vai izvirzīt apsūdzības pret Kacavu.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: