Fans maina nieri pret spēles apmeklējumu

marts 11, 2007

Kāds indietis pārdod vienu no savām nierēm, lai savāktu līdzekļus braucienam uz Pasaules kausa izcīņas finālturnīru kriketā, kas aprīlī norisināsies Rietumindijas salās Karību jūrā, vēsta “Ananova”.

Apģērbu tirgotājs no Džampšedpūras Saruns Šarma cer par nieri saņemt aptuveni 300 000 Indijas rūpiju (aptuveni 3600 latu).

Viņš paziņojis, ka potenciālajam pircējam būšot jāsamaksā par nieri iepriekš un to varēšot saņemt tikai pēc viņa atgriešanās no čempionāta.

“Tas patiešām ir nopietni. Es esmu gatavs par naudu atdot vienu savu nieri, jo gribu doties uz Rietumindijas salām, lai redzētu Indijas izlases spēli Pasaules kausa izcīņā,” ziņu aģentūra “Press Trust of India” (“Indijas Preses trests”) citē 23 gadus vecā kriketa entuziasta sacīto.

“Nesaprotu, kāda vaina šim piedāvājumam? Es zinu vairākus cilvēkus, kas dzīvo ar vienu nieri,” piebilda Šarma. “Mana ģimene nevar atļauties apmierināt manas vēlmes.”

Advertisements

Viena atbilde to “Fans maina nieri pret spēles apmeklējumu”

  1. Marth Lee Says:

    Laipni lūdzam doktors Laxman klīnika. Vai jūs vēlaties pārdot savu nieri vai citiem orgāniem, ja jā pieteikties pārdošanai šodien, un jums tiks dota maksimālu gandarījumu tu need.Contact ar mani pa e-pastu: doctoramarlaxman@gmail.com


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: