Rokijs aizturēts!

marts 13, 2007

Holivudas asa sižeta filmu zvaigznei Silvestram Stallonem otrdien Austrālijas tiesā tiks izvirzītas apsūdzības, vēsta valsts ziņu aģentūra. Filmas “Rocky” (“Rokijs”) zvaigzne tika aizturēts pēc tam, kad, viņam ierodoties Austrālijā reklamēt savu jaunāko filmu, Sidnejas lidostā tika pārmeklēta viņa bagāža.o_rokijs_aiztureets.jpg

Toreiz muitas pārstāvji informēja, ka Stallones pavadoņu bagāžā atrasti aizliegti priekšmeti. Avīzes ziņoja, ka starp tiem bijušas aizliegtas kultūristu pārtikas piedevas, medikamenti un cilvēku augšanas hormoni.

Aktieris pats uzstāja, ka domstarpības ar muitas darbiniekiem bijis tikai pārpratums.

Muitas pārstāvji neatklāja, kādas apsūdzības tiks izvirzītas zvaigznei, kuram pašam nevajadzēs ierasties Dauningcentra tiesā Sidnejā, ja viņu pārstāvēs advokāts, ziņo aģentūra “Australian Associated Press”.

Vietējās avīzes ziņoja, ka muitas pārstāvji pārmeklējuši “Oskaram” nominētā aktiera viesnīcas istabu un privāto lidmašīnu, kad pēc starpgadījuma lidostā tika pamanīts, ka viņa pavadoņi pa sava viesnīcas numura logu met ārā dažādus priekšmetus.

Stallonem tika atļauts pamest Austrāliju, taču muitas amatpersonas sacīja, ka izmeklēšana turpinās un ka viņi ir informēti par zvaigznes pārvietošanos.

Sešdesmit gadus vecais Stallone ir atgriezies Holivudas apritē ar savu jauno filmu “Rocky Balboa”, kas ir sestā un pēdējā sērija par itāliešu izcelsmes amerikāņu bokseri.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: