Izraēlas policija sargā di Kaprio

marts 15, 2007

Pirmdien Jeruzalemē izraisītajā kautiņā ar Holivudas aktiera Leonardo di Kaprio un viņa draudzenes pavadoņiem, pēc kura Izraēlas policija aizturēja divus zvaigznes miesassargus, iesaistītajiem fotogrāfiem liegts tuvoties slavenību pārim.o_izraeelas_policija_sargaa_di_kaprio.jpg

Divi aktiera miesassargi, kas pēc incidenta tika aizturēti nopratināšanai, vakar tika atbrīvoti, un viņiem netika izvirzītas nekādas apsūdzības, savukārt vairākiem tracī iesaistītajiem paparaci tika pavēlēts turēties pa gabalu no di Kaprio un viņa draudzenes izraēliešu modeles Baras Refaeli, otrdien Ņujorkā paziņoja aktiera pārstāvis.

Internetā atrodamajā sliktas kvalitātes videoierakstā redzams, kā fotogrāfi drūzmējas ap baltu mikroautobusu, kas gaidīja di Kaprio un Refaeli, kuri privātā ekskursijā apmeklēja jūdaisma svētākās pielūgsmes vietu Rietumu sienu jeb Raudu mūri Jeruzalemes vecpilsētā.

“Paparaci pilnīgi satrakojās. Viņi pat nodarīja bojājumus mikroautobusam,” di Kaprio pārstāvis Šons Sačss sašutis stāstīja aģentūrai “Reuters”.

Izraēlas policijas pārstāvis Mikijs Rosenfelds pirmdien informēja, ka divi di Kaprio apsardzes komandas locekļi aizturēti un tiek nopratināti pēc tam, kad tie iesaistījās kautiņā ar fotogrāfiem.

Trīs reizes “Oskaram” nominētais di Kaprio ieradās Izraēlā šīs nedēļas sākumā, un viņa vizīti pavada nerimstoša izraēliešu preses uzmanība. Di Kaprio pēdējā laikā uz ekrāniem redzams četrus “Oskarus” ieguvušajā krimināldrāmā “The Departed” (“Atkritēji”).

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: