Smaržīgie policisti

marts 15, 2007

Indijas rietumu štata Gudžaratas policijai tiks izsniegti jauni, ar puķu un citrusaugu aromātu piesūcināti formastērpi, lai tā uzlabotu policistu publisko tēlu.o_smarzhiigie_policisti.jpg

“Lielākā daļa policistu, ierodoties no jebkuras nozieguma vietas, izskatās nomocījušies un sviedros izmirkuši,” sacīja Ahmedabadas Nacionālā dizaina institūta dizainers Somešs Sings, kas pēc valsts lūguma uzskicēja formastērpus.

“Viņi noteikti nav tie, kurus kāds gribētu satikt, taču, ja viņi labi un svaigi smaržos, pie viņiem kāds varētu arī pienākt,” teica Sings.

Formastērpos, kurus dažu nākamo mēnešu laikā izsniegs štata 300 000 policistu, izmantota ar atstarojošiem rakstiem apdrukāta kokvilna ar smaržojošu vīlējumu un optiskās šķiedras tehnoloģija – tie ne tikai labi smaržos, bet arī tumsā spīdēs, lai policisti būtu viegli pamanāmi.

Formastērpi saglabās savu smaržu pat pēc mazgāšanas, jo smarža ir iedarināta kokvilnā tās apstrādes laikā.

Daži policisti ar nepacietību gaida, kad varēs uzvilkt jaunos formastērpus.

“Mums ir apnicis jau vairākas desmitgades valkāt biezās brūnās kokvilnas formas ar plato jostu un plastmasas žetoniem,” sacīja vecākais policijas virsnieks R.K. Patels.

“Ja jaunie formastērpi mūs izceļ pūlī, ar patīkamu smaržu uztur mūsu darba spējas un tai pašā laikā ir ļoti oficiāli, tad mēs visi esam par tiem,” viņš piebilda.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: