Fērdžija izsēdināta no lidmašīnas galīgi pillā

marts 16, 2007

Amerikāņu popgrupas “The Black Eyes Peas” dziedātājai Fērdžijai nesen Losandželosā tika liegts iekāpt lidmašīnā, jo viņa bijusi galīgi piedzērusies, ziņo prese.o_feerdzhija_izseedinaata_no_lidmashiinas_galiigi_pillaa.jpg

Lidsabiedrība “Virgin Atlantic” apstiprinājusi, ka tās darbinieki uzskatījuši, ka kāda pasažiere, kas centās izlidot uz Londonu, ir “ceļošanai nepiemērotā stāvoklī”, vēsta “Dotmusic”.

Fērdžija “neturējās kājās un visu laiku krita un gāzās, viņu visu laiku bija jābalsta. Viņa nebija tādā stāvoklī, lai lidotu,” kāds “aculiecinieks” stāstīja kādam Lielbritānijas tabloīdam. “Taču, kad dziedātājai neļāva iekāpt lidmašīnā, viņa nespēja tam noticēt. Viņa sadzērusies skaļi lamājās uz lidostas personālu, kaut arī nespēja pateikt nevienu sakarīgu teikumu. Tas bija ļoti apkaunojoši.”

“Mēs varam apstiprināt to, ka kādai pasažierei tika liegta iekāpšana lidmašīnā, jo viņa izskatījās apreibusi un tādēļ nebija piemērota ceļojumam,” teica kompānijas “Virgin” pārstāvis.

Fērdžijas jaunākais singls “Glamorous” ASV iznāca šī gada 28.janvārī, savukārt Lielbritānijā tas iznāks pirmdien, 19.martā.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: