Britnija Spīrsa baidās no bankrota

marts 24, 2007

Amerikāņu popdziedātājai Britnijai Spīrsai draudot bankrots, jo pēdējo divu gadu laikā viņa iztērējusi 21 miljonu ASV dolāru, ziņo “Contactmusic”.o_britnija_spiirsa_baidaas_no_bankrota.jpg

Problēmu vajātā popmūzikas princese šobrīd ārstē atkarību no apreibinošām vielām Kalifornijas štata rehabilitācijas klīnikā “Promises”.

Britu tabloīds “Daily Star” raksta, ka Spīrsa esot “līdz nāvei pārbijusies” no finansiālās situācijas, kāda viņu sagaida, kad viņa iznāks no rehabilitācijas centra, jo dziedātāja esot iztērējusi divas trešdaļas no savas 32 ASV dolārus lielās bagātības.

“Viņai visu laiku jācenšas saglabāt skaidru prātu, bet viņa to nespēj, ja viņai jāuztraucas par izputēšanu, – un viņa domā, ka tieši tas arī notiks,” avīze citē kādu Spīrsas ģimenes draugu.

Spīrsa 21.februārī iestājās ekskluzīvajā Malibu rehabilitācijas centrā “Promises”.

Klīnikas ārsti uzskata, ka dziedātāja cieš no pēcdzemdību depresijas pēc divu mazuļu laišanas pasaulē divu gadu laikā. Spīrsas vētraino uzdzīvi pēdējos mēnešos ārsti skaidro kā dziedātājas centienus “ārstēt” problēmu pašai, taču alkohola lietošana dziedātājas stāvokli ir tikai pasliktinājusi.

Dziedātājas depresiju vēl vairāk padziļinājusi laulību iziršana un izjūta, ka viņa ir zaudējusi kontroli pār savu dzīvi. Spīrsa pagājušās nedēļas sākumā iestājās rehabilitācijas centrā “Promises”, taču dienu vēlāk to pameta. Kā žurnālam “People” stāstīja kāda Spīrsai tuva persona, dziedātāja bijusi neapmierināta, ka paparaci aplenkuši slimnīcu un esot pārvērtuši to “par mediju cirku”.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: