Britnijas Spīrsas vērtīgie īpašumi

marts 24, 2007

Pretēji nesen izskanējušajiem apgalvojumiem, amerikāņu popzvaigznes Britnijas Spīrsas īpašumā ir aptuveni 100 miljoni ASV dolāru (52,7 miljoni latu), ziņo “Contactmusic”.o_britnijas_spiirsas_veertiigie_iipashumi.jpg

Dziedātājas lielā bagātība tika atklāta dokumentos, kurus bija sagatavojuši viņas juristi, kas sastādīja viņas pirmslaulību līgumu ar vīru Kevinu Federleinu.

Britnija, kas esot piekritusi samaksāt Kevinam 10 miljonus ASV dolāru (5,3 miljonus latu) šķiršanās nokārtošanai, nopelnījusi 26,5 miljonus dolāru (14 miljonus latu) ar savu mūzikas karjeru vien.

“Viņa ir ļoti bagāta sieviete, turklāt viņas īpašumu sargā dzelžains pirmslaulības līgums,” sacīja biznesa žurnāla “Forbes” redaktora palīdze Lea Goldmane.

Līgums ar ierakstu kompāniju “Zomba Records” ienesa viņai 6,72 miljonus ASV dolāru (3,54 miljonus latu) par albumu “Into the Zone”, un sekojošā 2004.gada pasaules koncertturneja ienesa viņai aptuveni 20 miljonus ASV dolāru (10,54 miljonus latu).

Autoratlīdzībā par viņas mūzikas izmantošanu filmās un reklāmās dziedātāja saņem apmēram 60 000 ASV dolāru (31 620 latus) gadā.

Viņai ir arī 33,25 miljoni ASV dolāru (17,5 miljoni latu) sešos augstu procentu likmju bankas kontos.

Reklāmas līgumi viņai ienesuši 21,6 miljonus ASV dolāru (11,4 miljonus latu), ieskaitot 2001.gadā noslēgto rekordlielo līgumu ar kompāniju “Pepsi” par 9,27 miljoniem ASV dolāru (4,89 miljoniem latu).

Dziedātājai arī ir noslēgtas vienošanās ar tādām kompānijām kā “Samsung”, “Toyota”, “Kirin”, “Proactiv”, “Skechers” un “Nabisco”.

Spīrsas 2004.gada līgums ar “Elizabeth Arden” paredz viņai procentus no ienākumiem par smaržām “Curious Britney Spears”, kā arī no ādas kopšanas un kosmētikas produktiem, kas kopā sasniedz 16,7 miljonus ASV dolāru (8,8 miljonus latu). Līgums arī garantē viņai ikgadējus ienākumus no 1,96 miljoniem ASV dolāru līdz 2,94 miljoniem ASV dolāru (no 1,03 miljoniem latu līdz 1,55 miljoniem latu) apjomā līdz 2009.gadam.

Britnijai pieder četras mājas, ieskaitot īpašumus Malibu un Orlando, kā arī liels meža gabals Luiziānā. Šo īpašumu kopējā vērtība ir aptuveni 22,6 miljoni ASV dolāru (11,9 miljoni latu).

Divdesmit piecus gadus vecā dziedātāja arī nopelnījusi 6,5 miljonus ASV dolāru (3,4 miljonus latu) par uzstāšanos televīzijā, kā arī par intervijām žurnāliem un lomām filmās, ieskaitot 3 miljonus ASV dolāru (1,6 miljonus latu) par piedalīšanos filmā “Crossroads” (“Krustceles”).

Žurnāls “Forbes” nesen ierindoja Britniju 12.vietā bagātāko izklaides industrijas sieviešu sarakstā.

Britu tabloīds “Daily Star” rakstīja, ka Amerikāņu popdziedātājai Britnijai Spīrsai draudot bankrots, jo pēdējo divu gadu laikā viņa iztērējusi 21 miljonu ASV dolāru.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: