Pamela Andersone nolēmusi vairs neprecēties

marts 24, 2007

Amerikāņu televīzijas seriāla “Baywach” zvaigzne Pamela Andersone atzīst, ka šis viņas dzīvē bijis “grūts mēnesis” un ka savu divu dēlu dēļ nolēmusi palikt vientuļā māte un nekad vairs neprecēties, ziņo žurnāls “People”.o_pamela_andersone_noleemusi_vairs_nepreceeties.jpg

“Kā ikviena cita vientuļā māte es esmu mēģinājusi apprecēties vēlreiz un vienmēr centusies rādīt pozitīvu piemēru saviem bērniem,” Andersone raksta savas interneta dienasgrāmatas jaunākajā ierakstā.

“Tādēļ es drīz vien sapratu, ka šobrīd mums labāk būtu dzīvot vieniem pašiem,” saka 39 gadus vecā Andersone, kuras šķiršanās no rokmūziķa “Kid Rock” pēc mazāk nekā četrus mēnešus ilgušās laulības oficiāli tika apstiprināta 1.februārī.

Lai gan viņa apgalvo, ka dēli – desmit gadus vecais Brendons un deviņus gadus vecais Dilans Džegers – no pirmās laulības ar rokgrupas “Motley Crue” bundzinieku Tomiju Lī jūtas “ļoti labi piemērojušies un laimīgi”, Andersone arī atzīst, ka tēvs “viņu dzīvēs ir spēlējis produktīvu, taču mazu lomu”.

Runājot par Lī, viņa uzsver, ka domā “piestrādāt pie draudzības ar viņu tēvu, kurš, protams, ir pieļāvis kļūdas, taču dievina mūs.”

Profesionālajā dzīvē Andersone gatavojas atgriezties pludmalē jaunā “Baywatch” radītāju veidotā seriālā, kura nosaukums būs “Malibu” un kuru viņa raksturo kā seriāla “Flamingo Kid” un “Baywatch” apvienojumu.

“Es nevaru atteikt “Baywatch” cilvēkiem, jo viņi ļoti labi izturas pret maniem bērniem – viss mans filmēšanās grafiks tiek pakārtots bērnu vajadzībām. Jāfilmējas tikai dažas dienas nedēļā, un turklāt filmēšana notiek netālu no manām mājām,” stāsta aktrise.

Savukārt sliktās ziņas ir tās, ka 18.martā nomiris viņas iemīļotais 17 gadus vecais retrīvers “Star”, raksta Andesone.

“Viņš bija kopā ar mani kopš savas dzimšanas,” saka aktrise. “Tik pat ilgi, cik es dzīvoju Losandželosā.”

Taču ir arī labās ziņas: Andersone jau atradusi sev jaunu kucēnu, kuru nosaukusi par “Jo-Jo”.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: