Google Web History iemūžinās katru lappusi

maijs 18, 2007

Google saviem Google Account reģistrētajiem lietotājiem piedāvā vēl vienu jaunu bezmaksas rīku – Web History. Ar to jūs varēsit atrast jebkuru aizmirstu veblapu, kuru esat apskatījis pirms nedēļas, mēneša vai pat gadiem.Google Web History ir rīks, kas piefiksē katru interneta adresi, kuru apmeklējat, un nosūta to Google datubāzei, lai pēc tam jūs varētu “pagriezt laiku atpakaļ” un atrast jebkuru interneta adresi, kurā esat pabijis senākā vai nesenākā pagātnē. Nav šaubu, šis rīks lieti noderēs gadījumos, kad aizmirstat kādas svarīgas interneta vietnes adresi un nevarat to atrast, izmantojot tīkla meklētājus.
Lai arī cik ērts un lietderīgs šis rīks nebūtu, daudzi potenciālie Web History lietotāji nebūs ar mieru Google rīcībā nodot konfidenciālo informāciju par apmeklētajām interneta adresēm un citiem sērfošanas paradumiem. Tie, kuriem tomēr nebūs bail uzticēt savu interneta sērfošanas vēsturi svešām rokām, Google Web History varētu izrādīties patiešām noderīgs rīks. Atšķirībā no neskaitāmām citām interneta adrešu arhivēšanas programmām – arī tām, kas iekļautas interneta pārlūkos – Google Web History, kopā ar lappušu adresēm atmiņā uzglabās arī visu tajās ierakstīto informāciju, lai lietotājam vēlāk būtu vieglāk atrast meklēto lappusi un tās adresi, izmantojot Google Web History meklētāju.
Google Web History ir daļa no Google Account bezmaksas online programmatūras un nekāda papildus reģistrācija nav nepieciešama. Viss, kas vajadzīgs, ir Google lietotāja konts un Google rīkjosla ar aktivizētu PageRank funkciju IE vai Firefox interneta pārlūkprogrammai.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: