Skype Extras pārsniedz 10 miljonu lejupielādi

maijs 18, 2007

Kopš “Extras Manager” kļuva pieejams “Skype 3.0 Windows” versijā , “Skype” “Extras” ir lejuplādētas vairāk nekā 10 miljonu reižu. “Extras” ir papildinājumi jeb tā sauktie spraudņi, ko ir izveidojuši neatkarīgi trešās puses izstrādātāji, sniedzot iespēju paplašināt “Skype” funkcionalitāti. o_skype_extras_paarsniedz_10_miljonu_lejupielaadi.jpgPateicoties “Extrām”, “Skype” lietotāji var darīt daudz vairāk, piemēram, spēlēt tādas galda spēles kā “Backgammon” vai dambreti, personalizēt videografisko ikonu un sadarboties ar draugiem, ģimenes locekļiem un kolēģiem visā pasaulē.
“Extras Manager” kļuva pieejams pagājušā gada 13.decembrī līdz ar jauno Skype 3.0 Windows versiju. Tagad “Extras” ir daudz vieglāk atrast, instalēt un lietot, kā arī piekļūt tām no visdažādākām vietām programmā “Skype”.
“Skype” “Extras” ir arī radījušas biznesa iespēju trešās puses izstrādātājiem, piedāvājot “Skype” lietotājiem ērtu pieeju viņu programmatūrai. Tagad izstrādātāji var radīt, publicēt un piedāvāt savu programmatūru pakalpojumus starp vairāk nekā 196 miljoniem reģistrēto lietotāju.
Lietojumprogrammatūra, kas pašlaik ir visbiežāk lejuplādētā no “Extras” izvēlnes, ir “CrazyTalk for Skype”, kas atļauj “Skype” lietotājiem izmantot grafiskās ikonas un emocijzīmes “Skype” video zvanu laikā. Kopš “CrazyTalk for Skype” ir pieejams, tas ticis lejupielādēts vairāk nekā 3,5 miljonu reižu. “Kopš mēs pievienojāmies “Skype” Izstrādātāju programmai, lejupielāde ir no tūkstošiem reižu sasniegusi miljonus mēnesī,” saka Čārlzs Čens, “Reallusion” vadītājs.
“Skype” biznesa vajadzībām izmanto aptuveni 30% “Skype” lietotāju. “Pamela Call Recorder Extra” pašlaik ir visvairāk lejupielādētā – vairāk nekā miljons reižu – biznesa lietojumprogrammatūra. “Pievienojoties “Skype” Izstrādātāju programmai, mēs esam palielinājuši savu lietotāju skaitu un arī sasnieguši ievērojumu pieaugumu ienākumos. Kopš palaišanas “Pamela Call Recorder Extra” ir divkārt pārsniegusi lejupielādi mūsu tiešajā mājas lapā. Šis skaitlis pieaug ar katru mēnesi, un tas patiešām ir atmaksājies,” saka Diks Šiferli, “Pamela-Systems” dibinātājs un vadītājs.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: