Skype paziņo par 3.2 versijas izlaišanu

maijs 18, 2007

Skype 3.2 Windows vides versija ietver daudz jaunu iespēju, kā lietotājiem personalizēt savu “Skype” vai arī jauns veids, kā pārsūtīt naudu!Izmantojot vebkameru kopā ar “Skype” piedāvāto jauno video momentuzņēmumu funkciju, ir iespējams uzņemt savu fotogrāfiju un pievienot kā “Skype” profila bildi. Video momentuzņēmums tika izveidots tāpēc, ka video zvani “Skype” lietotāju starpā ir kļuvuši ļoti populāri kopš “Skype” ieviesa video zvanu beta versijā 2005. gada decembrī. Tagad aptuveni viens no pieciem “Skype” zvaniem tiek veikts, izmantojot video iespēju.
Šīs jaunās iespējas kopā ar atjauninātu, lietotātajam pievilcīgu saskarni (interfeisu) ir pierādījums “Skype” nepārtrauktai inovāciju ieviešanai, piedāvājot vienkāršus un daudz interaktīvākus veidus, kā vairāk nekā 196 miljoniem lietotāju saglabāt kontaktus vienam ar otru.
“Skype” darbavirsmas produktu direktors Karters Adamsons (Carter Adamson) saka: ““Skype” vienmēr ir vēlējusies cilvēkiem piedāvāt labāko zvanu veikšanas pieredzi internetā, un mēs patiesi uzskatām, ka to vēl vairāk pierādam ar katru jauno programmas versiju. Tagad lietotāji var personalizēt savu profilu un padarīt to daudz unikālāku ar video momentuzņēmumiem, uzglabāt visus tieššaites kontaktus vienā vietā, video zvana laikā baudīt lielisku skaņas kvalitāti un just, ka cilvēks, ar ko noriss saruna, atrodas tepat vien blakus.”
“Skype” pēdējā versija sniedz iespēju importēt adrešu grāmatiņu kontaktus no tādām lietojumprogrammām kā “MSN Hotmail”, “GMail” un “Yahoo! Mail”. Lietotāji tagad arī var izmantot “Share Skype”, sūtot ērtus e-pasta ielūgumus tiešsaites kontaktiem, kas vēl neizmanto “Skype”.
Jaunā versija iekļauj arī “Send Money” (naudas nosūtīšanas) funkciju, kas ļauj “Skype” lietotājiem pārsūtīt naudu jebkuram citam “Skype” lietotājam, kurš atrodas jūsu kontaktu sarakstā, caur “PayPal”. Tas ir lielisks piemērs tam, kā “PayPal” un “Skype” apvieno cilvēkus caur maksājumiem un komunikāciju.
“Skype” arī turpina atjaunot saskarni (interfeiss), sniedzot lietotājiem vieglāku piekļuvi savam “Skype” profilam, ieskaitot SMS vēsturi, pārskaitījumus, produktu apmaksu, kā arī iespēju iegādāties “Skype Credit” (kredītu).
“Skype” popularitātes pamatā ir iespēju sniegšana cilvēkiem veikt bezmaksas vai ļoti lētus zvanus caur internetu. “Skype”, kā pasaules lielākās interneta komunikācijas kompānijas, uzdevums ir uzlabot lietotāju individuālās “Skype” pieredzes un sniegt iespēju veikt bezmaksas sarunas mājās, darbā un kustībā

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: