Taksometrs Rozā panteras gaumē

maijs 18, 2007

Neparastu pasūtījumu saņēmis Liebritānijas galvaspilsētai raksturīgo taksometru ražotājs “LTI Vehicles”. Uzņēmums saņēmis pasūtījumu izgatavot īpašu TX4 auto. Londonā dzīvojošais klients uzstājis, ka auto nekādā gadījumā nedrīkst būt klasiski melns, tam jābūt rozā.o_taksometrs_rozaa_panteras_gaumee.jpgUzņēmuma krāsošanas darbnīcas meistariem šis nosacījums gan no sākuma šķitis smieklīgs, taču tie nekavējoties sākuši pārcilāt krāsu bundžas, lai samaisītu precīzi tādu toni, kādu vēlējies pasūtītājs. Paužot apmierinātību ar darba rezultātu, kāds “LTI Vehicles” krāsu speciālists sacījis, ka rozā taksometrs noteikti saviļņos Londonas ielas.
Citas vēlmes attiecībā uz tehniskām modifikācijām vai dizaina uzlabojumiem klients nav minējis. Tas ir tieši tāds pats, kā pārējie TX4, kuri ražošanā nonāca 2006. gadā. Salīdzinot ar priekšgājējiem, tiem ir krietni modernāks, izteiksmīgāks radiatora režģa dizains, taču proporcijas, gadiem ejot, nav mainījušās, un Londonas taksometru sajaukt ar kādu citu auto ir neiespējami.
Vēl var atzīmēt, ka līdz ar paaudžu maiņu pagājušajā gadā taksometri kļuvuši arī drošāki, videi draudzīgāki un komfortablāki, jo tiem tagad sērijveidā tiek uzstādīta ABS bremžu sistēma, “Euro4” izplūdes gāzu normām atbilstoši dzinēji un pārveidota riteņu piekare.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: