Tavs vārds uz F1 bolīda

maijs 18, 2007

Izsoļu portālā eBay.com nesen aizsākās viena no visu laiku neparastākajām un dārgākajām interneta izsolēm.Ja esat pirmās formulas līdzjutējs ar neizmērojami dziļām kabatām, F1 komanda Spyker noteikti būs ar mieru nodrukāt jūsu vai jūsu kompānijas vārdu uz savām F1 sacīkšu automašīnām. Nīderlandiešu F1 komanda, sadarbībā ar interneta izsoļu portālu eBay izsludinās vienu no visu laiku dārgākajām un neparastākajām izsolēm, kādas jebkad notikušas globālajā tīmeklī.
Spyker izsolīs pavisam četras reklāmas vietas uz Spyker F1 bolīda. To cena būs atkarīga no novietojuma – reklāma pamanāmākā vietā maksās dārgāk. Visaugstākā sākuma cena noteikta reklāmai uz dzinēja pārsega – 3 miljoni eiro. Ja tik daudz maksāt neesat ar mieru, varat iegādāties ne tik lielu reklāmas platību uz Spyker formulas “deguna” par trīsreiz mazāku summu – vienu miljonu eiro. Arī tas jums šķiet par dārgu? Nu tad, kā būtu ar reklāmu uz aizmugurējā antispārna vai priekšgala? Sākotnējās cenas divām lētākājām reklāmas vietam ir attiecīgi 750 un 500 tūkstoši eiro.
Visas četras izsoles beigsies vienlaicīgi – 16. aprīlī. Šobrīd vēl neviens solītājs nav uzradies. Spyker tomēr cer, ka interesenti uz termiņa beigām būs, jo eBay iepriekš izsolītas arī dārgākas preces. Pašreizējais izsoļu portāla rekords ir 4,5 miljoni ASV dolāru par privāto reaktīvo lidmašīnu.

Advertisements

Viena atbilde to “Tavs vārds uz F1 bolīda”

  1. Maryellen Says:

    Articles like this really grease the shafts of kngweedol.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: