5 lietas, ko Tava meitene Tev nestāstīs

jūnijs 2, 2007

Tev ir draudzene, un tas neapšaubāmi ir forši, taču nevajadzētu domāt, ka viņa Tev stāstīs it visu.

Saproti, ir dažas lietas, ko meitenes nekad neteiks pat savam draugam, ja nu vienīgi, ja izmantosi kādu spīdzināšanas metodi un draudus… bet to gan neieteiktu darīt, ja gribi, lai viņa joprojām būtu Tava vienīgā:) Tātad, tagad Tev būs īpaša iespēja uzzināt meiteņu noslēpumus!
1. Meitenēm patīk, ja viņas ‘medī’. Jā, nu skumji, bet patiesība- ja puisis ir pārāk dedzīgs meiteni satikt, tad viņa domā- kāpēc? Kas ar šo puisi nav kārtībā? Kāpēc viņš ir tik neatlaidīgs? Vai viņš ir kaut kāds dīvainis vai sērijveida maniaks? Vai viņš ir traks? Vai varbūt tāds, kuram ir daudzas draudzenes? Protams, nav jau tā, ka meitenēm nepatiktu uzmanības izrādīšana, neatlaidība un ‘medīšana’, taču viņas negrib justies kā slazdā- ja lietas notiek pārāk ātri, tad tieši tā viņas jūtas. Meitenei vajag būt drošai par savām jūtām un to, vai Tu viņai patīc, pirms viņa sper soli tālāk un ļaujas Tavai uzmanībai. Tev ir jāiekaro meitene, pirms viņa kļūst Tava. Bet daži puiši izliek lamatas- saka visu, ko meitene grib dzirdēt, nedomājot par teiktā patiesumu- no tā meitenes visvairāk baidās. Tieši šī iemesla dēļ Tev ir jābūt uzmanīgam pret viņu pat tad, ja viņa jau labu laiku ir Tava draudzene, pat ja esat viens par otru droši- meitenei ik pa brīdim vajag just, ka viņa joprojām tiek iekarota.
2. Kad Viņa saka „OK” vai „viss ir kārtībā”, visticamāk ir tieši pretēji. Meitenes daudz runā- tā ir dabiska parādība. Taču reizēm runā par daudz un pat tad, ja nepiekrīt otram, atbild, ka viss kārtībā. Tāpēc, ja jūti, ka briest problēma, bet meitene atbild: „Ok, viss kārtībā”, neaprobežojies ar šo atbildi, bet painteresējies, vai tiešām viss ir kārtībā un vai viņa negrib parunāt par to vairāk. Puišiem tā domāšana ir citāda- es jautāju, saņemu atbildi un pēc tam rīkojos saskaņā ar atbildi. Nevienam taču nepatīk lasīt starp rindiņām vai mēģināt uzminēt, kas patiesībā notiek- tā tak’ ir laika šķērdēšana! Nepareizi!! Meitene atbild īsi, jo vēlas, lai Tu censtos viņu ‘atvērt’ un uzdotu jautājumus, interesētos! Viņa vēlas tikt uzklausīta. Tu vari būt visuzmanīgākais puisis, kāds vien meitenei bijis, bet, ja iepriekšējie draugi likuši viņai justies nemanāmai un neuzklausītai, Tev vajag palīdzēt viņai atraisīties. Ja Tava meitene atbild īsos teikumos, esi mierīgs un pajautā viņai to pašu vēlreiz, vai viņa tiešām ir pārliecināta. Tiklīdz kā viņa jutīs, ka Tu interesējies, viņa nebaidīsies nākamreiz teikt to, ko domā patiesībā!
3. Meitenes grib, lai Tu pavadītu laiku arī ar saviem draugiem. Tas ir mīts, ka meitenei nepatīk laist savu puisi tikties ar draugiem. Nu nemaz nav tā, ka meitene gribētu, lai Tu tagad visu savu dzīvi velti vienīgi viņai! Padomā pats- kad jūs satikāties un Tu viņai iepatikies, Tu biji viens un Tavi draugi bija nozīmīga Tavas dzīves daļa. Meitene nebūt Tev nevēlas atņemt Tavu ‘puišu’ laiku, jo arī viņai pašai taču ir draugi! Protams, ar draugiem tagad, esot attiecībās, pavadīsi laiku mazāk kā iepriekš, taču neļauj viņiem par sevi aizmirst pavisam! Vajag atrast laiku abiem- gan draugiem, gan meitenei. Ja meitene jutīs, ka vairāk laika pavadi ar draugiem nekā ar viņu, tad var sākties strīdi no sērijas: „izvēlies- es vai viņi!”, bet, ja pareizi būsi sabalansējis savu laiku, šāda problēma nepastāvēs.
4. Meitenes grib iepazīties ar Taviem draugiem, bet nav pārliecinātas, vai Tev vajadzētu pazīt viņējos. Jā, nu tā tas reiz ir… Viņa ar prieku ies Tev līdzi, kad ar draugiem iesi tusēt, jo meitenei ir svarīgi, vai viņa Taviem draugiem patiks un ko viņi padomās. Taču meitenes nebūs ne uz pusi tik ašas, lai puisi vestu rādīt savām draudzenēm. Un iemesls tam visam ir pavisam vienkāršs- redzot čaļus, ar kuriem parasti Tu ietusē, viņa novērtē, kur šie džeki varētu ievilkt Tevi, kad viņas nebūs klāt. Nu, piemēram- vai draugi Tevi varētu mudināt krāpt viņu, darīt bīstamas un pat noziedzīgas lietas, un kas zina, ko vēl! Meitene vienkārši grib zināt, kā Tavi draugi Tevi ietekmē, turklāt svarīgs viņai būs arī Tavu draugu viedoklis par viņu- ja patiks draugiem, tad ir lielāka iespēja, ka arī Tu ar viņu būsi kopā ilgāk. Atkritīs arī strīdi ‘es vai viņi, izvēlies’ stilā, jo meitene zinās, ar ko esi kopā. Un ar savām draudzenēm meitenei ir bail iepazīstināt viena vienīga, bet ļoti sāpīga iemesla dēļ- viņa baidās, ka kāda draudzene Tev iepatiksies vairāk kā viņa pati un Tu viņu pametīsi. Tāpēc pārāk neuzbāzies ar lūgumiem parādīt Tev viņas draudzenes, tas viņai var šķist aizdomīgi: „Vai tad es esmu slikta? Vai Tev mani tad vispār vajag?” un tamlīdzīgi.. Nu, meitenes paliek meitenes:)
5. Viņa uztraucas par to, ka citas meitenes tagad Tevi ievēro vairāk, jo Tu tagad esi aizņemts puisis. Jā, meitene baidās no tā, ka tagad, kad Tev nevar būt neviena cita draudzene, kā vien viņa, Tu pēkšņi gribēsi attiecības ar visām citām. Nu, latviski to sauc par greizsirdību, kuras uzliesmojumus vari izbaudīt nevainīgi paflirtējot vai pat tikai runājot ar kādu citu meiteni. Ko darīt Tev? Ja mēs dzīvotu perfektā bārbijpasaulē, tad Tev vajadzētu pārtraukt jebkuru komunikāciju ar sieviešu dzimumu, izņemot, protams, savu vienīgo lēdiju. Protams, ka muļķības, tas nav reāli! Vienīgais, ko Tev vajadzētu darīt, ir ievērot šos dažus sīkos likumiņus: nekad nepievērs lielāku uzmanību kādai citai meitenei kā Tu pievērs savējai; nekomentē atkal un atkal, cik lieliskas/seksīgas/foršas ir citas meitenes; ja arī satiec kādu foršu meiteni, kamēr esi attiecībās, iepazīstini viņu ar kādu savu draugu- lai viņam tiek tas prieks!
Un zini… ja tomēr cita iepatīkas ļoti, ļoti, ļoti, nu tik ļoti, ka ne par ko citu nespēj domāt- pasaki tagadējai draudzenei, ka gribi beigt jūsu attiecības. Tikai nevajag krāpt, melot vai snakstīties pa kluso ar citu meiteni. Protams, viņai nebūs viegli un nepavisam ne patīkami to dzirdēt, bet tā jūs varat šķirties neplēšot traukus un nedraudot viens otram ar pašnāvību. Kā saka, izrunāties un šķirties civilizēti:)

Advertisements

3 Atbildes to “5 lietas, ko Tava meitene Tev nestāstīs”

  1. Meitene Says:

    Ļoti pareizi.. kaut visi būtu tik gudri 🙂

  2. Puisis Says:

    foršš stāsts

  3. valmieriete Says:

    ūnm vēl saka, ka nepazīst meitenes.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: