5 lietas, ko Tavs puisis Tev nestāstīs

jūnijs 2, 2007

Iepriekš rakstījām, kas puišiem būtu jāzina par savām meitenēm. Nebūsim skopi un ļausim arī meitenēm uzzināt, ko viņu draugi nevēlēsies teikt skaļi!o_5_lietas_ko_tavs_puisis_tev_nestaastiis.jpgKo džeks vēlas redzēt savā meitenē? Kas viņiem patīk? Ko darīt, lai kādam iepatiktos? Un, visbeidzot, kāda velna pēc džeki dara to, ko viņi dara? Tās ir tikai dažas lietas, kas nomāc meiteņu prātus. Lai vieglāk būtu saprast Viņus (kuri, kā zināms, nāk no Marsa…), atklāsim dažas lietas, ko Tavs draugs, iespējams, skaļi Tev nekad neteiks.
1. Džekiem patīk būt drauga statusā. Meitenēm bieži šķiet, ka puišiem patīk vientuļnieku dzīve un viņi veido attiecības tikai tāpēc, ka sabiedrība to pieprasa (nu, kā tad čalim nebūs draudzenes, kas ar viņu tad nav riktīgi?!). Bet nu svinīgi paziņojam- tā nav patiesība! Protams, ir izņēmumi un daži tiešām ir dzimuši vientuļnieki, taču lielākajai daļai puišu patīk būt mīlētiem tikpat ļoti, cik tas patīk meitenēm!
2. Puišiem nepatīk, ka viņus vazā aiz deguna. Džeki ir sacensties kāri dzīvnieki- tā domā Tu, tāpēc liec viņam sevi ‘medīt’, izliekoties grūti pieejama, lai viņam rastos interese. Attiecību sākumā- OK, puisim tas patiks, bet tiklīdz būsiet jau definējuši savas attiecības, viņš gribēs, lai medīšana beidzas. Ja Tu turpināsi tēlot nepieejamo arī tad, kad jau būsiet nosaukuši sevi par pāri, nebrīnies, ja puisis atsvešināsies no Tevis. Ja viņš reiz ir atvēris savu sirdi, medīšanas spēle viņa domās pilnīgi mainās! Viņš nevēlas Tevi medīt mūžīgi- ja Tu to nesapratīsi, nebrīnies, ja viņš attālināsies no Tevis. Tāpēc labāk tad, kad esi beidzot viņu dabūjusi sev, parādi viņam, cik ļoti priecājies par to!
3. Puiši vēlas, lai Tu patiktu viņu draugiem, bet… ne to, lai viņu draugi Tevi mīlētu! Džekiem ir svarīgs savu draugu viedoklis, tāpēc puisis vēlas, lai Tu patiktu viņa draugiem. Bet viņš pilnīgi noteikti nevēlas, lai draugi Tevi iekārotu! Ja viņam beidzot esi Tu- skaista un iekārojama, tas, ka viņa draugi koķetēs ar Tevi, puisi var pamatīgi aizvainot. Tieši tāpēc arī daudzas tiešām glītas meitenes ir vienas- puiši baidās no tā, ka var zaudēt Tevi, jo kāds draugs Tev patiks labāk. Ja tas notiek, tad zaudējums ir divkāršs- viņš ir zaudējis savu mīļoto un vienu no draugiem. Tas, protams, grauj puiša pašapziņu. Diemžēl tas, vai gadījumā Tu iepatiksies kādam viņa draugam, nav kontrolējams- par to uztraucas Tavs puisis.
4. Puiši vēlas, lai Tev patiktu, viņu draugi, bet… ne lai Tu viņus mīlētu! Šis nedaudz sasaucas ar iepriekš rakstīto- puisis tomēr nevēlas arī, lai Tu pārspīlētu un par visām varītēm censtos izpatikt viņa draugiem. Reizēm, lai cik apburoša Tu būtu, viņa draugi pret Tevi izturēsies vienaldzīgi- tā nav Tava vaina un ar Tevi tam var nebūt pilnīgi nekāda sakara. Un Tavs puisis nemaz par to nebēdās- viņš negrib, lai Tev rūpētu tas, ko viņa draugi domā. Puisis vēlas, lai visu uzmanību un pūliņus Tu veltītu viņam, nevis uztrauktos par viņa draugiem!
5. Puiši uztraucas, ka meitene būs tā, kas varētu viņus pamest. Ja paskatās tīņu žurnālos, tad meitenes to vien jautā- kā noturēt puiša interesi, bet īstenībā tas nemaz nav sarežģīti! Ja puisim Tu patīc, tad Tu patīc, un tā tas arī ir, nav ko raizēties. Bet īstenībā puisis uztraucas par to, ka Tu viņu pametīsi, pirms viņš vispār būs spējis iedomāties par to, ka varētu pamest Tevi! Tāpēc neiespringsti un nedomā par to, kā un kad jūsu attiecības varētu beigties, vienkārši esi sava puiša draudzene! Šāda attieksme uzturēs Tavu draugu patiesi laimīgu…;)

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: