7 lietas, kas jāapsver, ejot uz randiņu

jūnijs 2, 2007

Randiņi ir lieta, ko tīņi visvairāk gaida un no kā baidās vienlaikus. Ko darīt, lai tikšanās noritētu gludi? Te būs daži ieteikumi, pirms aicini kādu uz randiņu vai gatavojies pieņemt uzaicinājumu:1. Skaidri sev pasaki, ko Tu domā par otru cilvēku- nekas neizjauc randiņu ātrāk kā pārprasti signāli. Pirms aicini kādu vai pieņem uzaicinājumu, vajadzētu skaidri un godīgi saprast, kā jūties. Vai patiešām Tevi šis cilvēks piesaista? Vai spēj iedomāties, ka ar viņu Tev būtu ciešākas attiecības? Vai jūties labi, kad esi aci-pret-aci ar šo cilvēku divatā? Ja skaidri zini, ka vairāk par draugu Tev viņš nebūs, neej uz randiņu.
2. Noskaidro, ko otrs cilvēks domā un jūt pret Tevi- vismulsinošākie brīži rodas, ja otrs tiek nepareizi saprasts. Nekas nevar būt ļaunāks, kā aicināt uz randiņu, lai tiktu noraidīts. Pirms aicini, noskaidro, vai otram vispār Tu interesē- apjautājies draugiem, paziņām, pavēro pašu aicināmo. Ja skaidri tiek teikts, ka vairāk par draugu būšanu viņš nevēlas, tad arī neuzspied neko vairāk.
3. Iesaki, ko abi kopā jūs varētu darīt- randiņa galvenā ideja ir izklaidēties. Tu vēlies pavadīt laiku ar kādu, kurš Tev patīk, un tajā pašā laikā noskaidrot, vai jums varētu būt kas kopīgs, vai ne? Tad uzmanies- neizvēlies tādu izklaidi, kura patīk tikai vienam no jums abiem. Labāk vispirms pajautā, kas patīk otram, pastāsti, kas patīk Tev, un tad abi izlemjat, kur doties, lai nevienam nebūtu garlaicīgi!
4. Ej uz randiņu bariņā! Ja vecāki nevēlas Tev ļaut iet uz randiņu ar kādu tikai divatā vai arī pats šādi nejūties ērti, tad ej uz randiņu ar vēl kādu pārīti draugu, piemēram, savu labāko draugu un viņa draudzeni. Šādi Tu varbūt jutīsies brīvāk, ne tik satraucies- būsi vairāk Tu pats! Izvēlies draugus, kuriem uzticies, bet tomēr nepiemirsti, ka šis ir Tavs randiņš;)
5. Skaidri zini finansiālo situāciju- ja Tu kādu aicini, tad iespējams, Tev vajadzēs maksāt par abiem. Ja Tavas finanses ir ierobežotas, tad pārliecinies, vai otram nekas nav pret izdevumu dalīšanu uz diviem. Ejot uz randiņu arī derētu ņemt līdzi pietiekoši daudz naudas, nevajag paļauties uz to, ka aicinātājs būs gatavs maksāt par abiem. Jautājums ”kurš maksās?” pat pašu karstāko randiņu var vienā mirklī pavērst par galīgu izgāšanos, tāpēc labāk to noskaidrot laicīgi.
6. Pārliecinies, vai jūsu abu vecākiem nav nekas pretī, ka ejat uz randiņu. Ja Tavi vecāki nevēlas, lai Tu ietu uz randiņiem, respektē viņu vēlmi (nevajag celt lieku traci), jo Tu vari doties uz randiņu ar vēl kādiem draugiem, kā iepriekš aprakstījām. Ja otram cilvēkam vecāki neļauj iet, tad nevajadzētu arī ieteikt snakstīties pa kaktiem, lai tikai viņi neieraudzītu. Ja randiņš tiešām jums abiem ir svarīgs, tad ej un aprunājies ar otra vecākiem, lai viņi redz, ka Tev var uzticēties. Ja tomēr neizdodas, tad izbaudiet brīžus, kad esat kopā ar draugiem un pacietieties- gan vecāki pārdomās, kad redzēs, cik jūs abi esat laimīgi kopā:)
7. Pārāk nesaceries! Ja iedomāsies, ka randiņš būs tik fantastisks un aizraujošs, kā dažkārt redzēts filmās, tad visticamāk, Tu vilsies. Esi reāls- Tu gatavojies iepazīt otru pavisam citādā veidā, un kāds no jums var nevēlēties tālāku randiņu sēriju, kad šis būs beidzies. Ja domāsi reāli un pārāk daudz necerēsi  sagaidīt no tikšanās, tad spēsi atbrīvoties, būt jautrs un laimīgs par randiņa iznākumu, lai kāds tas arī būtu!

Advertisements

Viena atbilde to “7 lietas, kas jāapsver, ejot uz randiņu”

  1. Adelaide Says:

    Thnnikig like that is really amazing


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: