Labrīt, siev.. leopard?!

jūnijs 2, 2007

Kāds 45 gadus vecs Izraēlas iedzīvotājs naktī no svētdienas uz pirmdienu pēkšņi pamodies un ieraudzījis sev sejā blenžam leopardu, kurš turklāt savos zobos bija sagrābis arī viņa kaķi, ziņo Izraēlas laikraksti.o_labriit_siev_leopard.jpg

Taču tā vietā, lai glābtos bēgot, vīrietis meties virsū leopardam, kurš palaidis vaļā kaķi. Turpmākās 20 minūtes vīrietis cīnījies ar mežonīgo zvēru un tad turējis, kamēr, atsaucoties uz paniskajiem sievas telefona zvaniem, ieradās glābēji.

Četrdesmit deviņus gadus vecais vīrietis Arturs du Mošs ir no Izraēlas dienvidu pilsētas Sderotas, kas atrodas Negevas tuksnesī. Leopards, kas pēc veterināru viedokļa izskatoties ļoti vājš, novārdzis un izkāmējis, naktīs šajā apkaimē sirojis jau pēdējās divas nedēļas, nokožot trīs vietējos kaķus un kādu suni.

“Es atveru savas acis un redzu, ka manā priekšā stāv un rēc leopards, pašā guļamistabas vidū, bet mūsu kaķis cenšas izrauties no viņa mutes,” du Mošs, kurš strādā par profesionālu gidu, pastāstīja laikrakstam “Yediot Ahronot”.

“Dievs acīmredzot šādās situācijās dod cilvēkiem papildus spēkus, turklāt esmu armijas medicīnas personāla kareivis, tādēļ es krīzes situācijās neapjūku. Es piecēlos un uzlēcu leopardam uz muguras,” viņš piebilda.

Izraēlas preses izdevumos redzamās fotogrāfijās, kuras uzņēmuši reindžeri, kas pirmie atsaucās palīgā saucieniem pa telefonu, redzams uz gultas malas sarkanā pidžamā sēdošais du Mošs, kurš cieši tur leopardu.

Tomēr reindžeri neiesaka vietējiem iedzīvotājiem sekot Moša piemēram.

“Labāk ir pamukt malā un saukt palīdzību,” sacīja vietējā dabas aizsardzības rezervāta vadītājs Ravivs Šapira.

Leopards tika iemidzināts un transportēts uz savvaļas dzīvnieku parku, kur to uzraudzīs, līdz tas būs pilnībā atguvis savus spēkus.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: