Ozijs Latvijā parāda pliku pēcpusi

jūnijs 2, 2007

Rokmūzikas krusttēvs un leģenda Ozijs Osborns savus fanus Latvijā pārsteidza gluži kā senos laikos – uz skatuves publikai parādot kailu pēcpusi!o_ozijs_latvijaa_paraada_pliku_peecpusi.jpg

Vakar, 31.maijā, halli „Arēna Rīga” pāršalca iespaidīgs rokmūzikas vilnis, jo uz skatuves pirmo reizi Rīgā kāpa pasaulē slavenais Ozijs Osborns un ģitārspēles „monstrs” Zeks Vailds ar grupu “Black Label Society”.

Jau stundu pirms koncerta sākuma tauta bija sapulcējusies koncerta hallē un drūzmējās tuvāk skatuves malai, ik pa brīdim nepacietīgi saucot „Ozij! Ozij!”

Precīzi plkst. 19.30 krita skatuves priekškars, ko rotāja milzu skeleta galva, un fanu pūlis jau varēja baudīt Zeka Vailda grupas “Black Label Society” enerģisko uzstāšanos.

Kad pūlis jau bija „uzkarsēts”, bija pienācis īstais mirklis parādīties leģendai – Ozijam Osbornam. Viņa iznākšana uz skatuves izraisīja vērienīgu pūļa kliegšanu, spiegšanu un laušanos uz priekšu. Ar tradicionālo Ozija frāzi „Are you fucking crazy?!” koncerts varēja sākties.

Vislielākā kulminācija Ozija uzstāšanās laikā bija mirklis, kad pauzē starp vienām no sākuma dziesmām leģenda veica savu tradicionālo šovu ar kailas pēcpuses atklāšanu faniem. Tas uzkurināja vēl vairāk jau tā satraukto fanu pūli. Taču Ozijs nerimās – lai pūli „atdzesētu”, vairāki spaiņi ar ūdeni tika iegāzti 10 000 skatītāju pūlī, kas izraisīja sajūsmas kliedzienus no viņu puses.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: