Septembrī Rīgā “Faithless”

jūnijs 2, 2007

Septembrī Rīgā ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs uzstāsies britu deju mūzikas ievērojamākā grupa “Faithless”, informēja koncertu aģentūras “Positivus Music” pārstāvis Mārtiņš Rudzroga.o_septembrii_riigaa_faithless.jpg

“Faithless” ir Lielbritānijas deju mūzikas lielākā un populārākā grupa, kas apvieno vairākus mūzikas stilus “hiphopu”, “tehno” un “house” mūziku.

Grupa, kas pazīstama ar saviem deju mūzikas grāvējiem “Insomnia”, “God is a DJ”, “We come 1”, “Bombs”, dzīvajos koncertos spēj aizraut vairāku paaudžu deju mūzikas mīļus.

Grupu veido deju mūzikas personības – “Maxi Jazz”, kas raksta spēcīgus garīgus un sociāli aktuālus tekstus, “Sister Bliss”, kas pārvalda dažādus mūzikas instrumentus un ir pazīstamākā Anglijas sieviete dīdžejs, un grupas vadītājs “Rollo”.

Katra “Faithless” albuma ierakstīšanā ir piedalījies kāds viesmākslinieks, taču viens mākslinieks grupas ierakstos piedalījies regulāri.

Popdziedātāja “Dido”, kas ir “Rollo” māsa, savu pirmo studijas dziesmu “Salva Mea” ierakstīja kopā ar “Faithless”, un kopš tā laika viņa piedalās katrā “Faithless” jaunā albuma veidošanā.

Pagājušā gada nogalē grupa laida klajā astoto studijas albumu “To All New Arrivals”.

“Faithless” koncerts Rīgā notiks 26.septembrī “Arēnā Rīga”. Biļetes iepriekšpārdošanā uz koncertu varēs iegādāties no 30.maija “Biļešu servisa” kasēs.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: