Uz kurieni iet, lai pirmais randiņš nekļūtu par pēdējo?

jūnijs 2, 2007

Nu tas ir noticis- esi saņēmies un uzaicinājis savu izredzēto uz pirmo randiņu. Tauriņi pakrūtē, auksti sviedri un satraukums? Normāli!
Bet ir viens jautājums, kas mūžīgi mūžos ir aktuāls- ko mēs darīsim, kur iesim?
Tātad šoreiz mēģināsim izlobīt, uz kurieni vislabāk doties pirmajā randiņā, lai tam sekotu arī nākamais. Protams, daudz kas atkarīgs arī no tā, kādas iepriekš bijušas attiecības ar otru cilvēku- vai esat bijuši draugi, vai tikai paziņas, vai skolasbiedri, kolēģi, vai vispār savā starpā nepazīstami… Bet nu- padiskutēsim:)
1. Kino- ir OK. Jūs satiekaties pie kino, pārmijat dažus vārdus un atguļaties krēslos ar popkornu rokās. Abi nedaudz kautrīgi, neveikli, samulsuši, nekāda komunikācija nevedas tā iemesla dēļ, ka uz ekrāna ir filma, kurai jāseko līdzi. Turklāt, ja pārāk skaļi sāksiet pļāpāt, pārējie sāks jūs kušināt un trakākajā gadījumā ar kaut ko mest.. Nu nav diez ko pievilcīgi, vai ne? Ja vēl neesi pārāk pārliecināts par savām spējām aizstāvēties… Pēc filmas gan var dalīties iespaidos par redzēto un izdomāt, vai vēlies iet ar šo cilvēku, piemēram, uz kafejnīcu turpināt randiņu. Kino ir diezgan laba vieta pirmajam randiņam arī tā iemesla dēļ, ka filmas laikā vari ievērtēt savu otro pusi- patīk vai nepatīk. Un pēc filmas, kad esat nosēdējuši kopā divas stundas, būsi jau izlēmis, vai aicināsi viņu tikties vēl vai ne. Kas vēl pozitīvi- ja ejat uz kādu šausmeni vai drāmu, vari novērtēt arī savas otras puses emocionālo stabilitāti:) Kādā skumjākā brīdī var palūgt otram salveti vai šausmenes griezīgākajā momentā pierausties tuvāk un saņemt otra roku, nočukstot: „Man bail..”
2. Pastaiga pa pilsētu, parku, gar jūru- interesanti! Ja vien neesat izvēlējušies nedēļas visbriesmīgāko dienu laikapstākļu ziņā (sniegputeni, lietus gāzes, krusu..), tad pastaiga var būt labs veids, kā iepazīt otru sarunās. Vari ievērtēt, kā otrs saprot vai nesaprot Tavu humora izjūtu, cik viņš ir runīgs, cik labi/slikti jūs saprotaties. Puisis var meitenei izmaksāt saldējumu, iedot savu jaku, ja paliek auksti- varianti daudz un dažādi, bet randiņa būtība- sarunāties;) Ja jūti, ka nesaskan, sarunu virzi uz beigu fāzi, ja jūties labi- izbaudi līdz pēdējam un sarunā nākamo tikšanos!
3. Kopēja ekskursija uz Zoodārzu, kādu muzeju, pasākumu- lieliska iespēja uzzināt, vai jums sakrīt intereses un viedokļi. Pasmejaties kopā par to, kā surikāti savā nodabā ālējas, mēģiniet ieraudzīt pandu augstu kokā, vai Medicīnas muzejā kopīgi pašausminieties par seno laiku zobārstniecības rīkiem- tas būs jautri, un varēsi iepazīt otru tuvāk, kā arī redzēt, kāds ir otrs saskarsmē ar citiem- muzeja kasieri, gidi vai Zoodārza personālu:)
4. Ekstrēms piedzīvojums- Mežakaķa atrakcijas, Aerodium lidojumi, kartingi, lekšana ar gumiju no Gaujas tilta, ekstrēmi un aizraujoši! Varēsi iepazīt savu biedru neikdienišķā situācijā, redzēt, vai viņš ir drosmīgs vai gluži otrādi- bailīgs un raudulīgs. Un ir jau arī teiciens- vislabāk divus cilvēkus satuvina kopēji pārdzīvojumi, par kuriem var runāt vēl ilgi pēc notikušā!
5. Kafejnīca, klubs- tradicionāli. Vakaru var sākt ar sarunām pie tējas tases kādā mājīgā, klusā kafejnīcā un turpināt straujos ritmos kādā klubiņā. Protams, ja sarunu biedrs izrādās Tev galīgi ne pa prātam, uz klubiņu neiesi- tur ir tā kafejnīcas sarunu burvība:) Izdzersi vienu tasi un tad jau būsi sapratis, vai cilvēks šķiet saistošs vai nē.
Protams, visu nevar te uzskaitīt- vari vienkārši paņemt otru un vienkārši ievilkt pļavā, lai pītu pieneņu vainagus, vai ziemā- mežā uzvelt sniegavīru! Galvenā tomēr ir un būs Tava iekšējā vēlme izzināt otru cilvēku- ja nejūties drošs par to, vai vēlies ar viņu kaut kur doties, tad labāk nedari to!
Nu ko- ejam uz randiņu?!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: