Tokio Hotel būs Rīgā

jūnijs 11, 2007

Jaunā mācību gada pirmajā dienā, 3.septembrī, Rīgā notiks nebijis vienas dienas mūzikas un izklaides festivāls „Don’t Tell Mama!”, kura lielākās zvaigznes būs populārā vācu grupa „Tokio Hotel”.

Jau zināms, ka festivāls notiks hallē „Arēna Rīga” un tajā piedalīsies arī populāras latviešu grupas – „Tumsa”, „h2o” un „Detlef Zoo”, kam tā būs iesildīšanās pirms rudenī gaidāmā un nupat pabeigtā albuma iznākšanas. Līdzās pašmāju māksliniekiem uzstāsies pats slavenākais igauņu rokmūziķis, arī Latvijā popularitāti strauji gūstošais Tanels Padars ar grupu „S.U.N.” Taču festivālā “Don’t Tell Mama!” lielākās zvaigznes būs pēdējo gadu Eiropas mūzikas tirgus fenomens – vācu jauniešu grupa „Tokio Hotel”.

„Tokio Hotel”(TH)  ir šobrīd pati veiksmīgākā vācu grupa, kas savā dzimtenē vien pārdevusi gandrīz trīs miljonus ierakstu. 2005. gadā, noslēdzot kontraktu ar „Universal Records”, TH līderiem – identiskiem dvīņubrāļiem Bilam  un Tomam  Koliciem bija tikai 15 gadu, abiem pārējiem grupas dalībniekiem – Georgam Listingam  un Gustavam Šaferam  – par pāris gadiem vairāk. Taču jau viņu debijas albums Schrei  piedzīvoja apstulbinošus panākumus, padarot viņus par jaunāko grupu, kas jebkad sasniegusi nacionālā topa pirmo pozīciju. Kopš tā laika “Tokio Hotel” ir izdevusi vēl vienu Nr 1 albumu vācu valodā (Zimmer 483, 2007), piedzīvojusi četrus Nr. 1 singlus un nospēlējusi neskaitāmus koncertus sajūsminātai vienaudžu publikai daudzās valstīs.

Jau 4.jūnijā daudzās Eiropas valstīs (ieskaitot Latviju) klajā nāks albums Scream, kurā grupas populārākās dziesmas pirmo reizi iedziedātas angļu valodā.

Biļetes uz festivālu „Don’t Tell Mama!”  būs nopērkamas no 31.maija „Biļešu paradīzes” kasēs.

Advertisements

Viena atbilde to “Tokio Hotel būs Rīgā”

  1. anda Says:

    labais es noteikti busu


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: