Kā izturēt vīra sānsoli

jūnijs 12, 2007

Būtībā jūs jau ilgu laiku to nojautāt, taču mānījāt sevi. Mānījāt, mierinot, ka vīra nemotivētās dusmu lēkmes ir pārguruma rezultāts (vairākus mēnešus darbs birojā līdz vēlai naktij). Ar to pašu iemeslu jūs izskaidrojāt arī ledaino vienaldzību gultā. Tajā brīdī, kad nejauši, bet nepārprotami uzzinājāt patiesību, jums šķita, ka visa pasaule sagrīļojas un apmet kūleni. Vīram ir cita sieviete. Ko darīt, kā izturēt un… uzvarēt sāncensi?Vistipiskākā un muļķīgākā kļūda, ko sieviete parasti pieļauj šādā brīdī, ir izkliegt: lasies prom pie tās savas maukas! Es tevi vairs nevēlos redzēt, lops tāds!Zemapziņā jūs cerat, ka “lops” no vainas sajūtas būs tik satriekts, ka uz līdzenas vietas kritīs ceļos, asaru pilnā balsī diedelējot piedošanu. Jā, varbūt. Arī tā mēdz notikt. Taču pilnīgi iespējams, ka vīrs tajā brīdī klusēdams pagriežas un vienkārši aiziet (pie “tās savas maukas”, protams). Un ko tad?

Ko tad, ja vēl neesat pieņēmusi pārdomātu lēmumu – saraut attiecības; ja patiesībā nemaz neesat nobriedusi šim radikālajam solim; ja rīt pamostoties jūs tomēr domāsit citādi?

Ņemiet vērā: būs ļoti grūti saņemties un sameklēt viņu, lai aicinātu izrunāties par turpmāko. Akcenti būs mainījušies (tāpat kā psiholoģiskās dominantes). Tajā brīdī, kad kritīs jūsu pašcieņa, celsies vīra akcijas (gan viņa paša, gan tās otras sievietes acīs).

Lai arī cik nikna un pazemota jūtaties (pamatoti), nekad nestrebiet karstu! Vismuļķīgākie lēmumi parasti tiek pieņemti afekta stāvoklī, kad pār cilvēku valda histērija, nevis prāts. Par spīti pasaulei, kas vēl arvien turpina ļodzīties, atrodiet sevī pēdējās spēka paliekas, lai… iepauzētu līdz rītdienai. Atceraties, kā teica Skārleta? Par to es domāšu rīt! (Un tik ģeniāla sterva jau nu zināja, ko saka…) Turklāt jums, lai stātos pretī šai sugai, iespējams, būs jārīkojas tieši ar tādām pašām metodēm. Apdomājiet savu rīcības plānu un sāciet, kad galva būs skaidra, nevis – kad emocijas ņem pārsvaru pār veselo saprātu.

Tātad. Vispirms pati sev godīgi atbildiet uz dažiem būtiskiem jautājumiem:

=vai šis vīrietis ir tā vērts, lai par viņu cīnītos;

=vai viņš jums patiesi ir vajadzīgs;

=vai spēsit piedot nodevību (aizmirst to nevarēsit nekad – ar to jārēķinās);

=vai pietiks spēka sākt visu no jauna?

Ja, izanalizējot visus plusus un mīnusus, tomēr nonāksit pie atbildes JĀ – uz priekšu!

***

Daži padomi

Vīrs nedrīkst nojaust par jūsu tālākajiem plāniem. Klusējiet kā partizāns. Drīz, nesaprazdams, kas īsti notiek, viņš kļūs tramīgs. Neziņa vienmēr izsit no līdzsvara – pat rūdītākos blēžus.

Ja atbildes gājienā esat iecerējusi kādu sīku riebeklībiņu, neaizraujieties par traku, citādi varat pazaudēt vīru uz visiem laikiem. Vārdu sakot, nepārcentieties, lai pretsolis nepārvērstos patiesi lielā nelietībā. Rīkojieties ar glanci.

Esiet pieklājīga un pat draudzīga, tomēr nepielaidiet viņu tuvāk kā tauvas joslas attālumā (runājot par intīmo sfēru). Mēģiniet ieturēt neuzkrītošu atstarpi. Ja būsit spiesta demonstratīvi atraidīt tuvības mēģinājumus, vīrietis var kļūt par vieglu laupījumu gan jūsu sāncensei, gan vēl kādai citai sievietei.

Dodiet viņam iespēju nožēlot izdarīto. Ņemiet vērā: ja vīrs ir izlicies un spēlējis teātri, iespējams, viņš tādējādi tomēr ir mēģinājis pasargāt jūsu jūtas (cenšoties nesaraut ģimenes attiecības).

Kaut arī iekšā viss vārās – centieties biežāk smaidīt. Gudra sieviete parasti ir laba aktrise. Atcerieties: vājās nevienam nav vajadzīgas. Neceriet, ka asaras kādam atmiekšķēs sirdsapziņu vai aizskalos zvīņas no acīm. TĀ NENOTIEK.

Lieciet noprast, ka jūs jau nu gan nebūsit pirmā, kura saraus ģimeniskās attiecības un viņu padzīs, izšķirot ar bērniem. Lai vīram rodas pārliecība, ka esat augstsirdīga un spējat piedot! Ja viņš vēl arvien muļļā attiecības ar to otru, tad šī sieviete agri vai vēlu par jūsu nostāju uzzinās. Ticiet, šī ziņa sarūgtinās daudz vairāk nekā pāridarījums, ko viņa sagādājusi jums. Patiesībā jūsu konkurente uz to arī cer – ka, uzzinot par sānsoli, sieva nespēs piedot un pati savām rokām aiztrieks mīļoto tieši viņas apskāvienos.

Vēl kas ir ĻOTI SVARĪGI?– šajā sasprindzinātajā situācijā neaizmirstiet pati par sevi. Tikai nenolaidieties! Neviens arguments nedrīkst kalpot par iemeslu atliktam gājienam pie friziera vai uz skaistumkopšanas procedūrām. Ja nav naudas – aizņemieties! Tas viss atmaksāsies ar uzviju.

Neaizmirstiet par taktikas nozīmi cīņā (stratēģija jums jau ir skaidra). Uzvāriet vīra iemīļoto soļanku, uzklājiet vilinošu vakariņu galdu un ieturiet maltīti romantiskā, daudzsološā gaisotnē. Galu galā ir taču daudz visādu patīkamu paņēmienu, lai liktu vīrietim aizdomāties par to, kur ir viņa īstās mājas.

Mēdz teikt: ja vīrs šauj pa kreisi, vainīga sieva. Nu tagad tikai neuzsprāgstiet, bet prātīgi padomājiet – vai līdz šim patiešām neesat bijusi pārlieku pašpārliecināta, domājot: nu kurai citai gan viņš ir vajadzīgs… Mainiet savu uzvedību un attieksmi pret vīru.

Tagad par galveno trumpi. Pienācis īstais laiks atteikties no iepriekš minētās “tauvas joslas” gultā. Pārorientējiet savu taktiku. Dariet to kardināli! Aizmirstiet par rutinēto sievas pienākumu pildīšanu un sāciet aktīvi radošu seksa ofensīvu. Nost ar kautrību un svētulīgumu! Sekss – tā ir radoša padarīšana. Jūs taču zināt, ka lielākā daļa ģimenes problēmu parasti tiek atrisinātas gultā.

***

Kā pārliecināties, vai vīram nav mīļākās (pieredzējušu sieviešu knifiņi).

Apostiet! Krista: – Es savu vīru neuzkrītoši apostu. Ja viņa apģērbs, kakls un rokas smaržo citādi nekā mans parfīms un kosmētika, kļūstu piesardzīga.

nopētiet!

Dārta: – Es ļoti uzmanīgi nopētu kreklu (tas parasti paliek mugurā izģērbšanās pirmajā fāzē, kad sākas intensīva skūpstīšanās un maigošanās). Pēdas no pūderkrēma, lūpu pomādes un smaržas ir daiļrunīgi liecinieki.

Agnese: – Manam vīram ir foršas ūsas. Ja labi ieskatās, tajās var atrast paliekas ne tikai no rīta omletes, bet arī no svešas lūpu krāsas.

pārmeklējiet!

Rita: – Dažreiz gadās šo to interesantu atklāt vīra kabatās, piemēram, prezervatīva paciņu. Viņš vienmēr ir apgalvojis, ka ciest nevarot nekādas gumijas. Tāpēc es lietoju kontracepcijas tabletes. Reiz, parādot šo lietisko pierādījumu, vīrs idiotiski taisnojās, ka čoms lūdzis paglabāt, lai noslēptu no sievas.

Sena krievu tautas metode.

Andželika: – Neesmu mēģinājusi, bet kaut kur lasīju, ka senos laikos omītes esot grūdušas savus večus baļļās ar ūdeni. Ja pauti grimuši ūdenī, skaidrs– nesen bijis pie citas sievietes. Ja peldējuši pa virsu – “munīcija” vēl bijusi iekšā.

Natālija: – Par šo metodi man pastāstīja draudzene. Vienreiz, kad radās aizdomas, nolēmu izmēģināt. Nu, lūk: ievilinu savu vīru vannā un riktīgi mērcēju gan pirms, gan pēc seksa (pati tikmēr uzmanīgi pētu). Kaut kas traks – vienubrīd tie peld pa virsu, bet tad atkal grimst ūdenī! Un šitā visu laiku– te grimst, te – peld; grimst un peld… Ziniet, tā arī neko nesapratu. Sajauca man tikai galvu.

Skaties, ko viņš ģērbj!

Gita: – Ja manējais, pirms velk mugurā, nopēta, vai krekla apkaklīte ir tīra– droši, ka viņam vajadzēs izģērbties (un ne jau terapeita kabinetā).

Irina: – Es vienmēr palūru, kādas apakšbikses vīrs no rīta izvēlēsies. Ja seksīgi apžmiegtās, nevis ērtos pantalonus (ar kuriem viņš defilē manā klātbūtnē pa māju), viss ir skaidrs…

Spogulīt, spogulīt.

Inese: – Vispār mans vīrs ir liderīgs un mums bieži iznāk strīdi par viņa izskatu. Bārdas rugāji, taukaini mati, sasvīdušas kājas – tā ir visnotaļ pierasta lieta. Taču šad tad viņam uznāk higiēnas lēkmes: nomaina apakšbikses, zeķes; ieiet dušā; iepūš padusēs dezodorantu; noskujas un saka, ka izskries pie čaļiem uzlaist zoli. Smieklīgi, vai ne?

Tests ar seksu.

Anna: – Ja mans vīrs no darba pārnāk mājās aizdomīgi vēlu, uzsildu vakariņas un tūlīt vilinu uz gultu. Tagad, mīļais, turies! Nu tikai sāksies pa īstam – otra maiņa, bez atlaidēm. Es ņemos tā, ka pat mironim saceltos… Ja vēl pēc visa tā vīrs guļ blakām kā beigta varde, ir skaidrs, ka kāda cita jau viņu ir “izpreparējusi”.

Karīna: – Es savējo arī testēju ar seksu. Šķita, ka viņš vienmēr ir nobadējies pēc manis. Ikreiz aizmigu blakām laimīga un apmierināta. Tādā svētlaimē es gulēju vairākus gadus, līdz uzzināju, ka vīrs mani krāpj. Izrādās, viņam blakām uz pleca (aplaimots un apmierināts) varētu iemigt vesels sieviešu bataljons…

Ieklausies!

Līga: – Daudz ko pasaka sarunas pa telefonu. Piemēram, tas, kādā guldzinoši seksīgā tonī viņš runā un kā pieklusina balsi, tikko es pienāku klāt. Šad tad var pārbaudīt arī mobilā telefona adrešu katalogu un īsziņas. Starp citu, par šo to liecina arī tas, cik zibenīgi viņš tās iztīra.

Tests ar labāko draudzeni.

Madara: – Lai pārbaudītu, vai vīrs mani gatavs krāpt, lūdzu savai labākajai draudzenei pārbaudīt viņa uzticību. Mana bijusī draudzene šajā spēlē iesaistījās pa īstam un patiešām pārgulēja ar manu bijušo vīru.

Pēkšņa ieradumu maiņa.

Elita: – Esmu pārliecināta, ka vīram ir kāda cita. Nekad iepriekš viņš kopā ar draugiem nemēdza iet uz sporta zāli vai izbraukt ar riteņiem. Vīrs bija tik slinks, ka pat vienu pieturu atteicās iet kājām. Nu viņš rikšo “džogingā” katru brīvu brīdi un pārrodas no vairāku stundu skrējiena tīrs un svaigs kā tikko no dušas izkāpis.

Silvija: – Agrāk vīrs nekad nelietoja košļenes un dražejas svaigai elpai. Tagad ar tām ir pilnas kabatas, un zobus viņš tīra ikreiz pirms iziešanas no mājas. Vīrs ir kļuvis pedantiski tīrīgs?– kopj nagus, mazgājas un pērk jaunas, modīgas drēbes.

Vineta: – Mans dārgums, pārnākot vēlu no darba, vairs neēd vakariņas – saka, ka neesot apetītes… Ir būtiski mainījusies arī viņa ēšanas gaume.

Bet varbūt liecieties mierā?

Santa: – Jūs varbūt neticēsit, bet es pati palīdzu vīram slēpt nepārprotamus pierādījumus (no manis pašas). Iespējams, es viņam liekos naiva muļķīte, bet vīrs šo ilūziju cenšas saglabāt kā nu vien varēdams. Pēkšņi vīrs pret mani ir kļuvis tik maigs un tik uzmanīgs… Gultā– īsts lauva! Brīžiem pat kļūst tā kā neērti. Šķiet, ka man pašai ir jauns mīļākais un es guļu ar svešu vīrieti. Teikšu atklāti: es gandrīz vai Dievu lūdzu, lai tikai tā sieviete viņu nepamestu. Nu negribu vairs atpakaļ to nervozo rupekli un ledusblāķi gultā!

http://www.tvnet.lv 

Advertisements

Viena atbilde to “Kā izturēt vīra sānsoli”

  1. Aiga Says:

    vienmēr jau jāsāk ar celoņa meklēšanu…


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: