Saulesbriļļu jaunākās tendences 2007. gadā

jūnijs 19, 2007

2007. gadā saulesbriļļu modē noteicošā loma vēl aizvien ir lielām formām – ir aktuāli izteikti un spilgti taureņu stili, gan arī apaļo formu brilles, tāpat aviatora un maskas veida brilles.o_saulesbriljlju_jaunaakaas_tendences_2007_gadaa.jpgAtdzimšanu piedzīvo sievišķīgās apaļo formu brilles, kas mums asociējas ar 60.gadu zvaigzni Žaklīnu Kenediju. Šī forma tiek izmantota gan liela izmēra glamūra stila saulesbrillēs, gan arī mazāka izmēra „intelektuāļa” tipa brillēs. Šosezon ļoti aktuālas ir maskas veida saulesbrilles, kas ieguvušas jaunu elpu, pateicoties jauniem lēcu materiāliem. Tāpat modes namu kolekcijās ir daudz aviatoru tipa briļļu, kas radītas trīsdesmitajos gados militārajiem lidotājiem. Šobrīd īpaši aktuāli ir viegli spoguļtonējumi.
Šosezon modes briļļu dizaineri goda vietā liek valkātāja komfortu un drošu aizsardzību pret sauli – saulesbrilles cieši pieguļ sejai, to forma kļūst izliektāka un aerodinamiskāka
Sezonas krāsu gammai raksturīga liela daudzveidība, tomēr dominējošās krāsas ir mierīgas tumšās krāsas – variācijas ar pelēko, melno un brūno. Tāpat ir aktuāls melnās un baltās, melnās un sarkanās krāsas salikums. Daudzās kolekcijās ir gan vecrozā, gan plūmju violeta, gan sarkana krāsa, atsevišķi zīmoli piedāvā arī intensīvi zilo modes krāsu.
Saulesbriļļu materiālu izvēlē ražotāji dod priekšroku celulozes acetātam, kā ari citiem plastmasas veidiem. Tāpat tiek izmantots metāls, kas bieži kombinēts ar plastmasu gan estētisku, gan funkcionālu iemeslu dēļ. Lai sniegtu valkātājiem papildu komfortu, tiek izmantoti tādi materiāli kā kaučuks, epoksīda sveķi un dabīgie materiāli – kauls, āda, koks. Šo materiālu lietojums arī apliecina to faktu, ka saulesbrilles kļūst par prestižu modes aksesuāru un neatņemamu personiskā stila sastāvdaļu.
Saulesbriļļu apdarē izmanto efektīvas krāsu un materiālu kombinācijas, apvienojot funkcionālo aspektu ar dizainu. Visbiežāk izmantotais dekoratīvais elements ir zīmola logotips un dažādas variācijas ap to – zīmolu uzvaras gājiens turpinās.
Apdarē tiek izmantoti arī citi dekoratīvi elementi – mākslīgie dārgakmeņi, zvērādu imitācijas, etniskie motīvi.
2007.gada saulesbriļļu kolekcijas piedāvā plašu izvēli gan tiem, kuri meklē modes jaunākos untumus, gan arī cilvēkiem, kuri jau ir izkopuši savu stilu.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: