Intervija ar Parisu pēc cietuma- par miljonu

jūnijs 26, 2007

Modele un ballīšu karaliene Parisa Hiltone pirmo interviju pēc soda izciešanas pārdevusi par miljonu dolāru. Par tiesībām iegūt pirmo jaunkundzes interviju pēdējo nedēļu laikā sacentās vairāki ietekmīgākie ASV mediji. Lielāko interesi par iespējām Hiltoni intervēt izrādīja telekompānijas ABS un NBC, taču priekšroku guva NBC raidījums „Today Show”.o_intervija_ar_parisu_peec_cietuma_par_miljonu.jpgParisa gan nav liegusi vairākas telefonintervijas, vēl esot cietumā. Kādā radio intervijā viņa sacījusi, ka ir pateicīga par iespēju saņemt ēdienu un spilvenu, uz kā gulēt. Viņa sacījusi, ka nokļūšana cietumā ir pilnībā mainījusi viņas dzīvi. „Es nevaru sagaidīt, kad savā dzīvē atšķiršu jaunu lapu,” sacījusi Hiltone.
Arī atrodoties cietumā Parisai uzmanības netrūkst – viņu regulāri apciemo ģimene, bet fani ir pārpludinājuši cietuma pasta kasti ar savām vēstulēm.
Plānots, ka par braukšanu bez derīgas autovadītāja apliecības notiesātā Parisa cietumu atstās 26.jūnijā. Lai arī par viņas atbrīvošanu jau izteiktas vairākas spekulācijas, cietuma vadība apstiprinājusi vien to, ka drošības apsvērumu dēļ jaunkundze pa cietuma galvenajiem vārtiem neizies.

Advertisements

2 Atbildes to “Intervija ar Parisu pēc cietuma- par miljonu”

  1. TransferGo Says:

    Malacis! Zina, kā pelnīt 🙂


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: