Mazliet.. iereibusi

jūnijs 26, 2007

Krievijā no tikko uzklāta ceļa seguma nācies izvilkt kādu piedzērušos sievieti, kas iekritusi betona maisītājā un pēc tam žūstoša asfalta peļķē, ziņo “Ananova”.

Četrdesmit trīs gadus vecā Kemerovas iedzīvotāja Jeļena Pavlovna nākusi mājās pēc pusdienlaika pasēdēšanas draugu lokā.o_mazliet_iereibusi.jpg

Viņa pamanījusi, ka ceļu tai aizšķērsojusi tehnika, kuru atstājuši strādnieki, kas klājuši ceļam jaunu segumu un tobrīd atpūtušies.

Sieviete nolēmusi pārkāpt tai pāri, taču paslīdējusi un iekritusi betona maisītājā, kas bijis atstāts ieslēgts, un pēc vairākas minūtes ilgas griešanās tajā kopā ar betona maisījumu tikusi “izlieta” uz asfalta peļķes.

Cenšoties tikt ārā no asfalta maisījuma, viņa iegrimusi tajā vēl dziļāk, līdz ārā rēgojusies tikai viņas galva. No asfalta viņu izvilkuši glābšanas dienesta darbinieki, kurus izsaukuši strādnieki, kad atgriezušies no pārtraukuma.

“Kaut arī tikai daļa no viņas mutes atradās virs asfalta, tā neaizvērās un turpināja mūs pamācīt, kas jādara. Tas patiešām bija kaitinoši,” sacīja glābšanas dienesta pārstāvis.

Advertisements

Viena atbilde to “Mazliet.. iereibusi”

  1. SMS Kredīts Says:

    Nu labi, ka vēl paspēja izvikt! 😀


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: