Spice Girls apvienojas un dodas turnejā

jūnijs 29, 2007

Populārā deviņdesmito gadu britu popgrupa “Spice Girls” ceturtdien oficiāli paziņoja par apvienošanos un pasaules turneju.o_spice_girls_apvienojas_un_dodas_turnejaa.jpg

“Hei!! Mēs esam atgriezušās!! Vai spējat tam noticēt!!” grupas dalībnieces – Džerija Halivela, Melānija Čisholma, Melānija Brauna, Emma Bantone un Viktorija Bekhema (dzimusi Adamsa) – paziņojušas savā interneta lapā www.thespicegirls.com.

Grupas dalībnieces ceturtdien preses konferencē Londonā paziņoja, ka grupa sanākusi kopā, lai dotos pasaules turnejā.

Grupas interneta lapā norādīta saite, kur var iegādāties biļetes uz koncertu kādā no vienpadsmit pilsētām, kurās grupa uzstāsies, sākot ar koncertu 7.decembrī Losandželosā.

Piecu sieviešu grupa šobrīd ir pēdējais papildinājums garajā atkal kopā sanākušo popgrupu virknē.

Melānija Čishoma, jautāta, kas viņai licis mainīt savu pretošanos grupas atkalapvienošanai, sacīja: “Meitene taču var mainīt savas domas. Par to nopietni mēs sākām runāt tikai šogad”.

Savukārt Džerija Halivela piebilda, ka viņai apvienošanās nozīmē “svinēt pagātni, izbaudīt vienai otru un tikties ar mūsu faniem. Likās, ka tagad ir īstais laiks – tagad vai nekad”.

Savas neilgās karjeras laikā “Spice Girls” pārdeva 55 miljonus albumu, un tādi singli kā “Wannabe” un “Say You’ll Be There” ieņēma pirmās vietas popmūzikas tabulās visā pasaulē.

Tomēr 1998.gadā, četrus gadus pēc “Spice Girls” izveidošanas, tās dalībniece Džerija Halivela pameta grupu. Pārējās dalībnieces arī aizgāja katras savu ceļu pēc pēdējā albuma “Forever” izdošanas 2000.gadā.

Visas viņas sāka vairāk vai mazāk veiksmīgu solo karjeru, taču jau kopš izjukšanas visu laiku nerimās baumas, ka kādu dienu viņas atkal sanāks kopā.

Kopš tā laika tabloīdos visbiežāk parādījies Viktorijas Bekhemas vārds, kas gan nav saistīts ar viņas panākumiem mūzikā, bet, pateicoties viņas vīram futbolistam Deividam Bekhemam un regulāriem pasaulslavenu dizaineru modes šovu apmeklēšanai.

Savukārt Melānija Brauna pazuda no sabiedrības acīm uz ilgāku laiku, taču šogad atkal nonāca preses slejās, kad uzsāka skaļu tiesas prāvu ar Holivudas aktieri Ediju Mērfiju, kurš atteicās atzīt, ka ir viņas jaundzimušā bērna tēvs. Šī mēneša sākumā DNS analīzes apstiprināja, ka Mērfijs tomēr ir Braunas bērna tēvs.

Advertisements

Viena atbilde to “Spice Girls apvienojas un dodas turnejā”


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: