Britnija Spīrsa atkal ir stāvoklī

jūlijs 30, 2007

Amerikāņu popzvaigzne Britnija Spīrsa atkal esot stāvoklī, ziņo “Contactmusic”. Dziedātāja, kuru pēdējā laikā vajā dažādas problēmas, tuvākajiem draugiem izstāstījusi, ka gaida trešo bērnu, vēsta austrāliešu žurnāls NW.o_britnija_spiirsa_atkal_ir_staavoklii.jpg

Tomēr Spīrsa pati neesot droša, kas ir bērna tēvs.

“Kopš pagājušās nedēļas viņa paslepus informē savus draugus par labajiem jaunumiem,” pastāstīja kāda dziedātājai tuva persona. “Britnija pati ir šokā, jo nekas tāds nebija plānots. Tomēr viņa ir sajūsmā.”

Uz tēva godu pretendē divi vīrieši: bijušais dziedātājas mīļākais un konsultants laikā, kad viņa ārstējās rehabilitācijas klīnikā, Džons Sundāls un popzvaigznes miesassargs Deimions Šipens.

Šobrīd Spīrsai jau ir divi bērni no viņas iepriekšējā vīra Kevina Federlaina – gadu un desmit mēnešus vecais Šons Prestons un desmit mēnešus vecais Džeidens Džeimss.

Bijusī popmūzikas princese ir apņēmības pilna izstāstīt visu patiesību par savu šķiršanos, skandāliem un ārstēšanos rehabilitācijas klīnikā atklātā intervijā žurnālam OK!. Spīrsa pati esot piezvanījusi žurnāla redakcijai un piedāvājusi sniegt interviju, kas varētu būt daļa no viņas mēģinājumiem atdzīvināt karjeru popmūzikā.

Advertisements

2 Atbildes to “Britnija Spīrsa atkal ir stāvoklī”

  1. dace Says:

    Labdien,,,,es priecajos pa jums tresais beernins….Es esmu jusu vislielaka fane man loti patik visas jusu dziesmas….
    Mans muza sapnis ir lidzinaties jums,,es ari gribetu dziedat un dejot uz skatuves tas ir mans bernibas sapnis….No cik gada vecuma jus sakat savu muzikas karjeru?????


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: