House mūzikas nakts Andrejsalā

augusts 5, 2007

18.augustā Andrejsalas lielajā laukumā no plkst. 20:00 līdz 01:00 notiks house mūzikas pasākums ar Indijas, Norvēģijas un Latvijas house mūzikas dīdžeju piedalīšanos.o_house_muuzikas_nakts_andrejsalaa.jpgPasākumā uzstāsies Eiropas klases DJ no Norvēģijas (DJ Mr. Bien un DJ Henri Lecoq); DJ no Indijas Doublebeast, kurš šobrīd ir devies koncerttūrē pa Eiropu, kā arī vieni no labākajiem pašmāju DJ (DJ Al-va un DJ Kaspar Kondrat). Uzstāšanos krāšņāku padarīs VJ jeb video mākslinieks Zettiness (LV), kas pasākuma laikā radīs video vizualizācijas.
Pasākums plānots, pateicoties lielajai jauniešu interesei par 2006.gada Rīgas svētku ietvaros notikušo house mūzikas nakti. Lai netraucētu Rīgas iedzīvotāju naktsmieru, šogad pasākuma norise plānota tikai līdz 01:00 naktī.
Arī šogad plānots izmantot jaudīgu, speciāli kalibrētu skaņas tehniku un speciāli iekārtotu DJ skatuvi ar attiecīga noformējuma gaismas tehniku.

Advertisements

2 Atbildes to “House mūzikas nakts Andrejsalā”

  1. astro Says:

    nu nez, ne par vienu no tiem “Eiropas līmeņa dīdžejiem” neesmu ne reizi pat dzirdējis. Al Dee un Kaspar Kondrat gan droši vien kā parasti nodos pa pirmo

  2. Carly Says:

    So that’s the case? Quite a reeatvlion that is.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: