Jūrmalā – retro auto un moto

augusts 25, 2007

Jūrmalā, 25.augustā jau devīto gadu pēc kārtas notiks starptautisks retro automašīnu un motociklu salidojums “Retro – Jūrmala 2007”.o_juurmalaa_retro_auto_un_moto.jpgJūrmalas retro auto salidojums ir viens no lielākiem Baltijā. Tas piesaista vairāk nekā 150 salidojuma dalībniekus no dažādām valstīm – Vācijas, Polijas, Somijas, Zviedrijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un, protams, Latvijas.
Ķemeros, 25.augustā, sāksies retro automašīnu un motociklu parāde, pēc tam  parādes dalībnieki ieradīsies Jaunķemeros. Savukārt no plkst.11.20 līdz 12.20 spēkrati būs skatāmi pie Kauguru kultūras nama, kur notiks Maizes svētki un uzstāsies grupa “Lustīgais blumīzers”.
No Kauguriem spēkrati lēnā gaitā turpinās ceļu uz Dubultu laukumu, kur no plkst.13 līdz 15.20 notiks dažādi veiklības braucieni starp šķēršļiem, būs iespēja iepazīties ar automobiļu vēsturi, piedalīties konkursos un fotografēties pie antīkajām tehnikām.
No Dubultu laukuma pa pludmali parāde dosies uz Jomas ielu, kur no plkst.17 būs iespēja retro auto aplūkot. Parāde noslēgsies plkst.19.30 ūdens atrakciju parkā “Nemo”.
Arī 26.augustā interesentiem no plkst.10 līdz 13 ūdens atrakciju parkā “Nemo” būs iespēja iepazīties ar retro automašīnām un motocikliem.

Advertisements

3 Atbildes to “Jūrmalā – retro auto un moto”


  1. Tagad diez tādi pasākumi vēl notiek???

  2. Autors Says:

    šogad arī būs! Viss notiek. šis pasākums notiek katru gadu jau ļoti sen !

  3. Māris Says:

    šajos retro sajietos vienmēr ir ko redzēt!!!


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: